O nas

Firma Haiku Studio Michał Pliszka, prowadzona przez Michała Pliszkę i Natalię Jurek, została powołana w 2008 roku, ale jej korzenie sięgają pierwotnego pomysłu, jakim była Pracownia Haiku, założona przez Natalię Jurek w 2004 roku.
Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć zaufanie naszych klientów, tworząc estetyczne strony internetowe osiągające znaczące pozycje w Google a co za tym idzie przynoszące znaczne korzyści naszym klientom.
Projektowane przez nas strony są atrakcyjną i skuteczną formą reklamy dla naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na czytelność, estetykę oraz wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Dlaczego my?

Jeśli myślisz o powołaniu strony internetowej i wypromowaniu się w internecie, zwróć się z tym do nas. Zajmiemy się nie tylko projektem graficznym Twojej strony, ale też pomożemy przy odpowiednim wyborze domeny. To jak będzie wyglądała Twoja strona zależy w dużym stopniu do Ciebie! My kreujemy projekt według Twoich wyobrażeń i wskazówek. Każdy projekt jest od podstaw ustalany i omawiany indywidualnie ze zleceniodawcą.

Koszt wykonania strony nie jest duży a zwraca się bardzo szybko o czym przekonali się już nasi klienci.

Dlaczego internet?

Internet jest obecnie coraz bardziej powszechnym i szybko rozwijającym się źródłem informacji. Codziennie witryny internetowe odwiedzane są przez miliony użytkowników - tym samym stają się ważnym źródłem informacji i reklamy. W niedługim czasie odkryjesz, jak posiadanie strony internetowej może wpłynąć na wizerunek, autorytet i interesy Twojej firmy. Możesz też wykorzystać stronę w celach prywatnych, dla lepszej prezentacji swojej osoby lub zainteresowań.

Dlaczego by więc nie zaistnieć w sieci?

Jeśli zadałeś sobie to pytanie, skontaktuj się z nami.