Hosting

Hosting stron www – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!

Szukając hostingu dla swojej strony internetowej zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale i na jakość usługi. Serwer powinien działać cały czas bez zakłóceń i komplikacji. A strona musi się szybko uruchamiać – co ma duże znaczenie podczas pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Haiku Studio oferuje hosting najwyższej jakości w przystępnej cenie.

monitor z napisem web-hosting

Hosting stron www, powinien być sprawny i działać nieprzerwanie. Z tego względu, przeglądając oferty serwerów hostingowych, szczególną uwagę należy zwrócić na tzw. uptime serwerów, czyli wyrażoną procentowo wartość czasu, kiedy serwer działa poprawnie i nieprzerwanie. Z reguły gwarantowany uptime powinien wynosić 99%.

Hosting www i związana z tym szybkość wczytywania danych to duży krok w stronę skutecznego pozycjonowania strony w internecie!

Nasza firma oferuje pewny i skuteczny hosting www, co jest niezbędne do tego, aby Twoja firma istniała w internecie 24/7.

Hosting stron www to same korzyści

Usługa hostingowa, którą oferujemy, to nie tylko hosting stron internetowych. Nasza firma zapewnia także:

  • miejsce na domenę,
  • pocztę w domenie – to inaczej adres mailowy z rozszerzeniem nazwy domeny po znaku “@”. Bez wątpienia oznaką profesjonalizmu i bardzo dużym plusem jest posiadanie poczty w domenie. Ma to także wiele innych korzyści. Jest to przede wszystkim ułatwienie rozpoznawalności i wyraźny sygnał dla Klienta. Poczta w domenie kreuje wizerunek, ułatwiający rozpoznawalność oraz podnoszący wiarygodność. Jest tutaj widoczny także aspekt promocyjny, ponieważ Klient obcując z adresem strony, zapamiętuje go, co sprawia, że w razie potrzeby to właśnie Twoja firma może przyjść mu na myśl jako pierwsza,
  • hostowanie zdjęć – to serwer umożliwiający przechowywanie i gwarantujący dostępność zdjęć w internecie 24/7. Hosting zdjęć to możliwość zamieszczania w tym samym czasie nawet 20, 50, 100 zdjęć. Jest to bardzo wygodna opcja w przypadku, gdy chcesz wrzucić na forum, Allegro etc. większą liczbę plików graficznych,
  • backup’y – tzw. kopie zapasowe poczty, bazy danych i plików tworzących stronę www. Jakość backup’ów określa się poprzez częstotliwość wykonywania kopii (im częściej, tym lepiej, w szczególności, jeśli dużo pracuje się na plikach – dla zachowania bezpieczeństwa minimum to 1 raz na dobę), czas przechowywania kopii (im dłuższy, tym większe koszty ponosimy – optymalnym powinien być czas 2 dni przy częstotliwości wykonywania kopii raz na dobę), sposób przywracania danych z kopii zapasowej (samodzielnie lub po konsultacji z supportem firmy hostingowej). W naszej firmie oferujemy najlepsze na rynku warunki i gwarantujemy pełne zadowolenie!

Hosting – więcej niż w standardzie

Oprócz standardowych usług w ofercie, jest coś, co wyróżnia nas spośród innych firm oferujących hosting stron www. Nasza firma proponuje nie tylko hosting stron internetowych – zajmujemy się także obsługą z zakresu wprowadzania zmian na stronie www oraz aktualizacją stron opartych na systemie WordPress. Co najważniejsze, zmiany te wprowadzane są przez nas BEZPŁATNIE! Chodzi tutaj o zmiany typu dodawanie zdjęć do galerii, drobne zmiany treści etc. Działamy szybko i dokładnie, jeśli nie jest możliwe załatwienie sprawy natychmiast, działania rozpoczynamy najpóźniej do kilku godzin po otrzymaniu dyspozycji, a wszystko to za 150 zł netto/rok.

Hosting stron internetowych to obok domeny i strony – podstawa istnienia Twojej firmy w internecie. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i najmniejszy czas opóźnień, pojemność dysku, wielkość serwera i najwyższa wydajność – tam jesteśmy my i nasze usługi hostingowe!

Hosting – najlepsza oferta na rynku!

Co nowego na blogu?

Pozycjonowanie stron www — sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o tym procesie, korzyściach, działaniu i funkcjonowaniu promowania stron w Google!

Czym jest pozycjonowanie stron www? Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem optymalizacji i dostosowania naszej strony internetowej dla wyszukiwarki Google. Proces ten jest długotrwały i złożony, a jego zadaniem jest dostosowanie witryny do Google w taki sposób, aby strona www była pozytywnie oceniana przez Google i pojawiała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce przy wyszukiwaniu konkretnych

Wirtualny wycieczka- spacer online w wybrane miejsce na ziemi

Dziś przedstawiamy jedną z możliwości przedstawienia firmy potencjalnym klientom. Wirtualny spacer może zabrać każdego w dowolne miejsce, co pozwala zwiedzić miasto, obejrzeć uniwersytet, rozeznać się w ośrodku wczasowym, do którego zamierzasz  pojechać na wakacje. Dlatego też każda firma może zaprosić do siebie każdego, wirtualnego klienta i pokazać swój lokal w samych superlatywach! Podejmujesz współpracę z

Powrót na początek