PSYCHOLOG AGNIESZKA KUŹNIA

Data realizacji: styczeń 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Nasza praca polegała na stworzeniu strony internetowej dla Pani psycholog z miasta Jaworzno. Dzięki stworzonemu przez nas projektowi strony internetowej, miała ona możliwość urzeczywistnienie swojej wizji na prezentację w internecie i rozpowszechnienie informacji o udzielanej pomocy.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Projektując stronę dla Psycholog Jaworzno braliśmy pod uwagę przede wszystkim wizję Klienta. Pani Agnieszka wiedziała, jakie kolory i symbole chciałaby umieścić na stronie, więc przystępując do pracy mieliśmy na uwadze jej zadowolenie.

  Dlatego powstała przy współpracy strona jest zachowana w przejrzystej i zarazem wyrazistej stylistyce nawiązującej do elementów natury. Logo firmy stanowi symbol życia czyli drzewo, do którego dołączyliśmy tulipan, symbolizujący sympatie i ciepło emocjonalne.

  Przyciski przekierowujące na podstrony ułatwiają nawigację i umożliwiają pacjentowi szybkie znalezienie potrzebnych mu informacji. Współgrająca kolorystycznie paleta kolorów całego projektu graficznego wpływa na odbiór strony jako harmonijnej całości.

  Projekt graficzny uzupełniliśmy wartościowymi teściami obejmującymi między innymi wyczerpujący opis profilu działalności i zakresu oferowanych usług. Całość przeplata się z cytatami dotyczącymi zdrowia psychicznego, dzięki czemu strona sprawia wrażenie lżejszej, mimo bogactwa zamieszczonych na niej informacji.
  Zamieszczenie opisu wykształcenia wraz ze zdjęcia pomaga w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług Pani psycholog, a umieszczony opis zasad panujących w gabinecie, pomaga pacjentowi odnaleźć się w nowej, z pewnością trudnej dla niego sytuacji i wpływa pozytywnie na przebieg procesu terapeutycznego.
  Dobrze widoczny, zamieszczony w odpowiednim miejscu na stronie numer telefonu, ułatwia nawiązanie kontaktu i podjęcie współpracy. Zakładka FAQ zawierająca pytania często zadawane przez pacjentów pytania, powala rozwiać pierwsze wątpliwości, przekonać do siebie pacjenta i sprawić, że pierwsza wizyta będzie przebiegała w spokojnej atmosferze.

  Efekt

  Stworzyliśmy responsoryjną, starannie zakodowaną stronę internetową, odporną na działania hakerskie, która jest atrakcyjna wizualnie i zgodna z wizją Klientki.
  Strona Psycholog Jaworzno jest miejscem, gdzie osoby poszukujące pomocy psychologicznej znajdą odpowiedź na nurtujące je pytania i kontakt do osoby, która chce udzielić im pomocy.

  Dzięki stworzeniu identyfikacji wizualnej doszło do zwiększenia rozpoznawalności gabinetu.
  Strona dzięki zamieszczonym na niej treściom przekonuje pacjenta, że warto wybrać się na wizytę, aby uzyskać potrzebną pomoc psychologiczną.

  Powrót na początek