ART BET DESIGN

Data realizacji: kwiecień 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Zlecenie dla Art Bet Design obejmowało stworzenie identyfikacji wizualnej firmy obejmujące projekt logo i strony internetowej. Art Bet Design to firma specjalizująca się w sprzedaży i produkcji betonu architektonicznego i produktów pochodnych..Firma pracuje w okolicach miasta Wrocław i głównie do Klientów z tego miasta kieruje swoją ofertę.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Projektując stronę dla Art Bet Design staraliśmy się jak najlepiej oddać charakter oferowanego produktu. Dlatego postawiliśmy na prostą ale nowoczesną stronę.
  Kolorystka strony nawiązuje do koloru i struktury betonu architektonicznego. Tak jak wnętrza, w których najczęściej stosowany jest beton architektoniczny, strona posiada nowoczesny, nieskomplikowany design. Jedynym wyraźnym kolorem, wyróżniającym się spośród szarości jest pomarańczowy. Jest to barwa symbolizująca zdecydowanie, która dobrze kontrastuje z elementami szarości.

  Przygotowane przez nas teksty, napisane przez wyspecjalizowanego copywritera podkreślają zalety produktu i wysoką jakość oferowanych usług. Profesjonalne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość materiału to priorytety firmy, dlatego projektując stronę postawiliśmy na prosty, nowoczesny design.
  Aby ułatwić czytanie zamieszczonego na niej tekstu, wykorzystaliśmy font bezszeryfowy o wyglądzie technicznym. Jego oryginalny wygląd przyciąga wzrok i zwraca uwagę na zamieszczone treści.

  U góry strony zamieściliśmy główne kanały kontaktu i ikony fanpage na mediach społecznościowych, dzięki czemu wszystko dostępne jest w jednym miejscu, a na stronie panuje porządek. Dla jeszcze większego ułatwienia kontaktu z potencjalnym klientem, u dołu strony zamieściliśmy formularz kontaktowy, dzięki czemu za pośrednictwem strony możliwy jest szybki kontakt z firmą.

  Pod nimi umieściliśmy duży slider pokazujący profil działalności naszego Klienta. Dzięki niemu każda osoba odwiedzająca stronę, wie jaki jest profil działalności firmy.

  Efekt

  Owocem współpracy jest nowoczesna, responsywna strona internetowa. Umieszczona na stabilnym serwerze i zakodowana z najwyższą dbałością o każdy detal jest profesjonalną wizytówką naszego Klienta. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu jej charakteru do profilu działalności, przywołuje na myśl usługi oferowane przez Art Bet Design.

  Oryginalna czcionka i kolorystyka strony zwracają uwagę i sprawiają, że jest to strona, która z pewnością się wyróżnia i stanowi powód do dumy nie tylko dla nas, ale i naszego Klienta.

  Dzięki stronie profesjonalnej stronie internetowej nasz Klient jest dobrze postrzegany nie tylko przez potencjalnych klientów ale i osoby chcące podjąć współprace. Umożliwia to prężny rozwój firmy i korzyści finansowe.

  Treści na stronę zostały przygotowane z największą starannością, dzięki czemu łatwo poddaje się ona pozycjonowaniu i osiąga wysokie pozycje w Google.

  Powrót na początek