AUTO GAZ WIRY

Data realizacji: październik 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Przedmiotem zlecenia było przygotowanie całkowitej identyfikacji wizualnej formy Auto Gaz Wiry, znajdującej się w Wirach pod Poznaniem. Firma działa od 1990 roku i zajmuje się głównie montażem instalacji LPG w samochodach, przeglądem i serwisowaniem klimatyzacji samochodowych. Odsługuje klientów z Poznania i województwa wielkopolskiego.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Prace rozpoczęliśmy od zaprojektowania logo. Zwróciliśmy uwagę na to, żeby wyglądało efektownie i nowocześnie, jednocześnie tworząc natychmiastowe skojarzenie z profilem działalności naszego Klienta.

  Kolory czerwony i niebieski zarówno przy projektowaniu logo jak i strony www zostały wybrane nieprzypadkowo. Czerwony symbolizuje zaangażowanie a niebieski profesjonalizm, dodatkowo oba kojarzą się z niebiesko- czerwonym płomieniem gazu. Dlatego potencjalny klient widząc logo Auto Gaz Wiry od razu może domyślić się, czym zajmuje się ta firma, co wpływa na wzrost rozpoznawalności marki.

  Zaprojektowana strona została utrzymana w takiej samej, nowoczesnej i funkcjonalnej formie. Dzięki temu posiada nie tylko wysokie walory wizualne ale i użytkowe. Duże nagłówki pozwalają szybko odnaleźć poszukiwane treści a wyraźny font ułatwia czytanie.

  Aby strona była ciekawa dla potencjalnego odbioru i sprawiała wrażenie lekkiej, bloki tekstu podzielone są przez grafiki z branży motoryzacyjnej. U samej góry umieściliśmy slider pokazujący zdjęcia nadesłane przez Klienta, opracowane przez naszego grafika. Najważniejsze informacje, takie jak kanały kontaktu znajdują się na samej górze strony. Dzięki temu nawet przy problemach z połączeniem internetowym pozwalają się łatwo odnaleźć.
  Na stronie umieściliśmy również przekierowania do portali społecznościowych. Zgodnie z życzeniem Klienta znajdują się one u dołu strony, dzięki czemu nie odciągają uwagi osoby odwiedzającej stronę od zamieszczonych na niej treści.

  Na stronie możemy znaleźć zdjęcia warsztatu i wykonanych zleceń.

  Nasz wyspecjalizowany copywiter w porozumieniu z Klientem przygotował wysokiej jakości teksty. W połączeniu z oryginalną i estetyczną oprawą graficzną stanowią najlepszą wirtualną wizytówkę, prezentującą profesjonalizm naszego Klienta.
  W związku z tym, że Wiry to niewielka miejscowość, na stronie zamieściliśmy mapkę, dzięki której osoby niezorientowane szybko trafią do warsztatu.

  Efekt

  Dzięki nowo powstałej stronie, firma Auto Gaz Wiry zyskała większa rozpoznawalność i jest postrzegana w oczach potencjalnego klienta jako profesjonalny warsztat, świadczący wysokiej jakości usługi.

  Wzrost liczby zapytań i zainteresowania ofertą prowadzi do zwiększenia obrotów co umożliwia dalszy prężny rozwój tego warsztatu.

  Powrót na początek