BORZYSZKOWSCY

Data realizacji: grudzień 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało stworzenie strony www dla firmy Borzyszkowscy, posiadającej dwa sklepy specjalizujące się między innymi w sprzedaży paneli ogrodowych, drzwi i materiałów budowlanych. Była to pierwsza strona internetowa rodzinnej formy, której celem było zwiększenie rozpoznawalności marki, mające na celu zwiększenie liczby klientów i zwiększenie zysków ze sprzedaży.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Zbudowaliśmy stronę internetową dostosowana do potrzeb Kleina, mając na celu jak najlepsze wyeksponowanie zalet firmy. Dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki, nawiązującej do profilu działalności, udało nam się stworzyć efekt przywołujący ciepło rodzinnego ogniska, co wpływa na pozytywny odbiór strony. Zamieszczone na niej grafiki przedstawiające uśmiechniętych ludzi pomagają stworzyć korzystny wizerunek marki i wspomaga sprzedaż.

  Zaprojektowana przez nas strona została uzupełniona treściami nadesłanymi przez Klienta, stanowi więc rzetelne źródło informacji o profilu jego działalności. Jest responsywna, co znaczy, że dobrze wyświetla się na urządzeniach mobilnych, dając możliwość zapoznania się z zamieszczonymi na niej treściami szerszemu gronu użytkowników.

  Strona została połączona z kontem na Facebook’u.

  Efekt

  Efektem naszej pracy jest przyjazna dla użytkownika, responsywna strona internetowa. Umożliwia ona naszemu Klientowi stworzenie identyfikacji wizualnej, zwiększając tym samym rozpoznawalność marki.

  Przejrzysty design i bogactwo zamieszczonych na niej treści sprawiają, że jest ona nie tylko estetyczna ale i funkcjonalna.

  Opis działalności umożliwia zaprezentowanie świadczonych usług i zdobycie zaufania potencjalnego Klienta. Efektem jest zwiększenie zapytań o produkty i częstości kontaktu z pracownikami firmy.

  Powrót na początek