CN ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Data realizacji: kwiecień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Stworzyliśmy stronę internetową dla architekta wnętrz, Pani Natalii Czajkowskiej, która posiada swoją pracownie na terenie Wrocławia. Projektuje ona zarówno wnętrza jak i meble dla osób prywatnych i firm.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Po zapoznaniu się z wymaganiami Klientki i jej oczekiwaniami przystąpiliśmy do projektowania strony. Założenie obejmowało stworzenie nowoczesnej strony internetowej, utrzymanej w czarno – białej kolorystyce.

  Projektując stronę, dużą uwagę poświęciliśmy temu, aby była atrakcyjna wizualnie dla użytkownika. Dlatego dobraliśmy wysokiej jakości grafiki i zamieściliśmy portfolio wykonanych prac, które pokazuje wysoką jakość wykonanych projektów.

  Zamieszczony opis zdobytych kwalifikacji i wykształcenia, przekonuje potencjalnego klienta do współpracy. Dyplomy potwierdzające osiągnięcia pokazują sukcesy odniesione w branży.

  Stworzona przez nas strona www jest profesjonalną wizytówka świadczonych usług. Dzięki niej, możliwe jest zdobywanie nowych klientów i nawiązywanie współpracy z kolejnymi inwestorami.

  Zamieszczony u góry podpis właścicielki firmy dodaje oryginalności i wzmacnia personalizację strony. Infografiki pomagają w zrozumieniu procesu projektowania i nakreślają profil działalności. Dzięki temu, osoba odwiedzająca stronę od razu wie, czego dotyczy jej tematyka.

  Efekt

  Efektem współpracy jest przejrzysta strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie, która została dostosowana do obsługi zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki zachowaniu zasad minimalizmu przy projektowaniu strony www, szybko ładuje się ona na urządzeniach mobilnych, dając użytkownikowi natychmiastowy dostęp do zamieszczonych na niej treści.

  Stworzony wizerunek pozytywnie wpływa na zwiększenie rozpoznawalności w sieci. Identyfikacja marki daje możliwość pozyskania nowych klientów i inwestorów, chcących podjąć współpracę, z wysokiej klasy architektem.

  Powrót na początek