Copywriting

Copywriting i SEO copywriting– tworzymy teksty, które sprzedają za Ciebie!

Jaki jest cel copywritingu? Przede wszystkim zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalności Twojej marki oraz oferowanych przez nią produktów i usług. Dobrej jakości teksty to nie tylko wysokie wyniki w wyszukiwarce Google ale i wysokie wyniki sprzedaży i szybki rozwój Twojej firmy!

copywriting

Czym jest copywriting? Kim jest copywriter?

Copywriting to pisanie tekstów o charakterze reklamowym do różnego rodzaju publikacji. Mogą to być blogi, strony internetowe i wszelkiego typu materiały reklamowe. Copywriter to człowiek, który zajmuje się przygotowaniem treści i sloganów reklamowych. Rozróżniamy copywriting oraz SEO copywriting, który jest przygotowany przez osobę, znającą techniki pozycjonowania, jest nią właśnie SEO copywriter.

Copywriter to osoba odpowiadająca za etap artystyczny przy tworzeniu tychże tekstów. Z otwartą głową i lekkim piórem.
Pisanie wysokiej jakości tekstów, nie opiera się jednak jedynie na tworzeniu ciekawych i angażujących treści, ale również na przygotowaniu ich w taki sposób, aby wzbudziły potrzeby konsumencie u Twoich klientów.
Dzięki dobrze napisanym tekstom zyskujemy możliwość zainteresowania potencjalnego klienta Twoimi produktami i usługami. Stąd już tylko krok do finalizacji sprzedaży! Za pomocą wyspecjalizowanych testów, trafiamy w potrzeby Twoich klientów i przekonujemy ich, że warto wybrać właśnie Ciebie!

SEO copywriter pomoże Ci poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Kim jest i czym różni się jego praca od tworzenia tekstu o charakterze sprzedażowym lub informacyjnym? Zapraszamy do dalszej lektury.

SEO copywriting i SEO copywriter

Copywriting SEO to pisanie wysokiej jakości tekstów z uwzględnieniem odpowiedniego nasycenia fraz kluczowych. SEO copywriter wykorzystuje frazy kluczowe do stworzenia tekst, wartościowego dla robotów wyszukiwarek.

SEO copywriting – co zmieniają frazy kluczowe?

SEO copywriter pracuje w oparciu o tak zwane „frazy kluczowe”. Frazy kluczowe to frazy wpisywane przez użytkowników sieci www w wyszukiwarkę. Dzięki specjalistycznym narzędziom, jesteśmy w stanie sprawdzić, jakie frazy są wpisywane w poszukiwaniach specjalisty z Twojej branży. Dzięki temu, tworząc stronę internetową dla Twojego biznesu, wiemy na jakie potrzeby i pytania szukają odpowiedzi Twoi potencjalni klienci.
Dzięki temu, tworząc teksty dla Ciebie, poddajemy je procesowi optymalizacji, dzięki czemu Twoja strona jest wysoko oceniana nie tylko przez użytkowników, ale i roboty wyszukiwarek.
Copywriter SEO to osoba, która tworzy atrakcyjny w odbiorze tekst, będący jednocześnie zgodny z wymaganiami wyszukiwarek. Dzięki temu, Twoja strona www jest łatwiejsza w pozycjonowaniu i szybciej osiąga wysokie miejsca w wynikach wyszukiwań.

Dlaczego copywriting i SEO copywriting jest tak istotny dla rozwoju Twojej firmy?

W jaki sposób pozyskujesz nowych klientów? Za pomocą słów. Przekonujesz ich, dlaczego Twój produkt lub usługa jest lepsza od innych, dlaczego to właśnie Ciebie potrzebuje. Taki sam cel mamy my, przygotowując teksty na Twoją stronę internetową bądź do różnego rodzaju publikacji. Zrobić to, czego Ty nie możesz, kiedy nie znasz jeszcze swojego klienta. Dzięki nam, klient zainteresuje się Twoją ofertą bez potrzeby kontaktu z Twojej strony.
Dobry content to nie tylko wysokiej jakości, poprawnie napisany tekst. To przede wszystkim znajomość potrzeb potencjalnego klienta. Zanim nasz copywriter rozpocznie pisanie tekstów dla Ciebie, dokładnie analizuje grupę docelową, do której owy tekst ma trafić. Dzięki temu, używa zrozumiałego dla odbiorcy języka i przekazuje mu tylko potrzebne informacje. Odbiorca nie czuje się znudzony, a jego potrzeby zostały zaspokojone. Zaczyna postrzegać Twoją firmę jako rzetelną i godną zaufania.

Poprzez wysokiej klasy teksty jesteśmy w stanie nie tylko wywołać określone postawy u jego odbiorów, ale realnie wypłynąć na rozpoznawalność Twojej marki w internecie. Dobra treść, nasycona odpowiednią ilością fraz kluczowych, wpływa na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce Google. Teksty na stronę www mają kluczowe znaczenie w procesie pozycjonowania, dlatego SEO copywriting cieszy się stale rosnącą popularnością. Chcesz zwrócić uwagę potencjalnego klienta na Twoją ofertę? Postaw na dobrą prezentację! Dzięki użyciu języka korzyści, każdy produkt lub usługa będzie odpowiedzią na potrzeby Twojego klienta. Przekonaj się, jak dobra treść zmieni odbiór Twojej marki w sieci – skontaktuj się z nami!

Co jest potrzebne do stworzenia wysokiej jakości tekstu?

Dobry tekst to prawdziwe i rzetelne informacje podane w atrakcyjnej dla użytkownika formie. Dlatego przed przystąpieniem do pracy, nasz copywriter kontaktuje się z Tobą, celem poznania specyfiki Twojej branży i oczekiwań co do przygotowanego tekstu.
Aby przygotować ciekawą treść potrzebna jest nie tylko wiedza na temat produktu lub usługi, którą chcesz reklamować, ale i pojęcie, jak zrobić to dobrze. Dlatego nasz copywriter cały czas poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, aby owoc jego pracy był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. SEO copywriter zwraca uwagę nie tylko na atrakcyjne przedstawianie Twojej oferty, ale również parametry wyszukiwarek, opierając się na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu.
W końcu, dobry tekst to również ciekawy pomysł. Proces twórczy zaczyna się jeszcze przed postawieniem pierwszego znaku. Dlatego za każdym razem nasz copywriter poświęca odpowiednią ilość czasu, żeby Twój tekst był atrakcyjny dla odbiorcy i przyniósł zamierzony efekt – Twój sukces!

Jakie teksty przygotowujemy?

Wybierając współpracę z Haiku Studio, otrzymujesz wysokiej jakości teksty w atrakcyjnej cenie. Razem pracujemy na Twój sukces!

Przygotujemy dla Ciebie:

  • teksty na strony www;
  • wpisy na bloga;
  • opisy produktów dla sklepów internetowych i stron www;
  • artykuły sponsorowane, eksperckie i poradnikowe;
  • treści na materiały promocyjne takie jak ulotki, bannery i inne;
  • ogłoszenia;
  • teksty wspomagające pozycjonowanie Twojej strony i optymalizacje treści, zgodne z SEO.

Zajmujemy się również redagowaniem i optymalizacją już istniejących treści. Dzięki temu tekst, który już posiadasz przyniesie Ci wysokie wyniki wyszukiwania i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz SEO copywriter przygotuje dla Ciebie tekst sprzedażowy, ja i również zgodny z zasadami SEO copywritingu, ułatwiający pozycjonowanie strony.

Obsługujemy Klientów z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Chojnice, Człuchów, Czersk. Pracujemy zdalnie, obsługując zlecenia z całego kraju.

Zgłoś się do nas – nie czekaj aż Twoja konkurencja zrobi to pierwsza!

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek