DOMINIK HAAK

Data realizacji: wrzesień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Dominik Haak to młody, ambitny psycholog i seksuolog, świadczący usługi pomocy psychologicznej na terenie Warszawy oraz online. Pan Dominik oferuje nie tylko wsparcie psychologiczne i seksuologiczne, ale również konsultacje dla osób w kryzysie oraz takich, które chcą pracować nad sobą i poszerzać swoją świadomość.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Pracę rozpoczęliśmy od poznania grupy docelowej, do której ma trafić nowa strona internetowa i poznania oczekiwań i wizji naszego Klienta. Pan Dominik jest osobą bardzo otwartą na współpracę i znającą swój gust i upodobania. Dlatego nasze współtworzenie jego nowej wizytówki odbyło się sprawnie i w atmosferze pełnej wzajemnego szacunku.
  Kolorystyka strony to przede wszystkim kolory biały, złoty i czarny. Takie połączenie daje nam przejrzysty, profesjonalny wizerunek Pana Dominika i świadczonych przez niego usług. Stworzona przez nas strona jest nowoczesna, zgodna z najnowszymi trendami i responsywna, co znaczy, że dobrze wyświetla się nie tylko na ekranach laptopów czy komputerów stacjonarnych, ale również na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, nasz Klient zyskuje możliwość zaprezentowania swojej oferty użytkownikom korzystającym z internetu na wszystkich typach urządzeń.
  U góry strony umieściliśmy duży slider przedstawiający główne hasła opisujące gabinet i podejście Pana Dominika do udzielania pomocy psychologicznej.
  Zgodnie z życzeniem naszego Klienta, strona ma podkreślać, że jego gabinet jest dostępny dla wszystkich, bez względu na wyznanie, kolor skóry czy orientację seksualną. Każdy pacjent jest mile widziany, każdy zasługuje na pomoc i zrozumienie. Podkreślają to zamieszczone przez nas grafiki, przedstawiające ludzi o różnych narodowościach, w różnego typu związkach. Dzięki temu osoby będące w mniejszości, czy to etnicznej, czy seksualnej, odwiedzające stronę Pana Dominika, identyfikują się z nimi i wiedzą, że są tu mile widziane i warto sięgnąć po pomoc.
  Poruszanie się po stronie ułatwia przejrzysta nawigacja i zamieszczone boxy, przedstawiające ofertę naszego Klienta.
  U góry strony umieściliśmy dane kontaktowe i godziny pracy, dzięki którym użytkownik strony od razu wie, jak i w jakich godzinach może umówić wizytę. Dla osób chcących uzyskać dodatkowe informacje, umieściliśmy box zachęcający do kontaktu u dołu strony.
  Strona zawiera przekierowania do profilu na portalu Znany Lekarz, Facebooka i konta na Google+. U boku strony umieściliśmy również przycisk CTA, umożliwiający szybki przejście do kont w portalach społecznościowych.

  Efekt

  Efektem współpracy jest estetyczna, nowoczesna strona internetowa i pasujący do niej logotyp. Dzięki identyfikacji wizualnej, nasz Klient zyskuje okazję do zaprezentowania swojej oferty w sieci i pokazania profesjonalizmu. Estetyczny wygląd i wysokiej jakości treści, przygotowane przez Pana Dominika są odpowiedzią na potrzeby osób szukających wsparcia psychologa i seksuologa.

  Powrót na początek