DOMKI SWORNEGACIE

Data realizacji: lipiec 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Zlecenie obejmowało stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej firmy zajmującej się wynajmowaniem domków letniskowych w miejscowości Swornegacie. Właściciele oferują wypoczynek w sercu Borów Tucholskich, w domkach o podwyższonym standardzie. Chcąc stale rozwijać swój biznes i pozyskiwać nowych klientów, zdecydowali się na współpracę z naszą agencją.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Po zapoznaniu się z profilem działalności Klienta i jego oczekiwaniami, przystąpiliśmy do projektowania i przygotowywania treści.

  Projektując stronę, staraliśmy się patrzeć na nią oczami potencjalnego klienta. Dlatego kanały kontaktu zostały umieszczone u samej góry strony, a na stronie głównej zamieściliśmy formularz kontaktowy. Dzięki temu, osoba zainteresowana wynajmem domku, może bez większego trudu zapytać o wolny termin.
  Stronę uzupełniliśmy wysokiej jakości treściami, obrazującymi największe zalety nie tylko samych domków ale i okolicy. Gość może bez wychodzenia z domu dowiedzieć się, że warto odwiedzić domki Mati i Osadę nad Zbrzycą. Zamieszczone opisy i zdjęcia wyposażenia domków i okolicznych atrakcji pozwalają na zbudowanie pozytywnej opinii o ośrodku.

  Pełną identyfikację wizualną osiągnęliśmy dzięki indywidualnie zaprojektowanej stronie, bogatej w materiały i zdjęcia nadesłane przez Klienta. Galeria zdjęć zachęca do odwiedzenia bogato wyposażonych domków. Zdjęcia domków i okolicy pojawiają się również na stronie głównej w zamieszczonym sliderze. Dzięki temu zachowaliśmy spójną stylistykę strony, nawiązującą do designu domków. Elementy drewniane i fotografie jeziora nie pozostawiają wątpliwości osobie odwiedzającej stronę, czego dotyczy jej tematyka.

  Nawigacja strony dopasowana do profilu działalności Klienta ułatwia szybkie poruszanie się po stronie. Dzięki temu potencjalnie zainteresowana osoba szybko znajdzie cennik czy opinie zadowolonych gości. Pomaga to nie tylko w wyszukiwaniu treści na stronie ale również dodaje jej przejrzystego wyglądu.

  Zamieszczone przekierowanie do bloga pozwala na ciągła aktualizację strony, dzięki czemu jest dobrze „widziana” przez roboty Google a dla gości Villa Mati stanowi źródło informacji o życiu ośrodka i jego atrakcjach.

  Zaprojektowane przez nas logo nawiązuje do szyldu witającego Gości i dobrze komponuje się ze stylistyką strony.

  Efekt

  Dzięki zbudowanej przez nas stronie internetowej, właściciele domków letniskowych w Swornegaciach zyskali nowe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Prezentacja największych zalet tego miejsca w internecie pozwoliła na zwiększenie liczby rezerwacji i zapytań o oferowane usługi.

  Powrót na początek