DOMY DOSKONAŁE

Data realizacji: październik 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Przedmiotem zlecenia było stworzenie strony www dla firmy Domy Doskonałe, zajmującej się sprzedażą domów na zamkniętym, kameralnym ogrodzonym osiedlu przy ul. Kolorowej w Mierzynie.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Stworzenie strony miało na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy i oferowanych przez nią usług. Dlatego postawiliśmy na wyczerpujący opis produktu i stronę dostosowaną do aktualnie panujących trendów, więc atrakcyjną dla użytkownika.

  Kolorystyka strony stanowi nawiązanie do istniejącego logo. Przeważają kolory czerwony i biały. Na stronie znajdują się zakładki przekierowujące do odpowiednich treści na stronie. Dzięki temu poruszanie się po niej jest łatwiejsze.

  Dodatkowo strony zostały podzielone poprzez zastosowanie grafik i kontrastujących kolorów na sekcje. Dzięki temu uzyskujemy wrażenie porządku na stronie i posegregowania treści.

  Najistotniejsze dla naszego Klienta informacje takie jak telefon kontaktowy i numer telefonu umieściliśmy na górze strony. Zwiększamy tym samym szansę na to, że kolejne osoby skorzystają z oferty firmy Domy Doskonałe.

  Dzięki stronie internetowej, nasz Klient ma możliwość przedstawienia realizacji wykonanych projektów i co za tym idzie, szanse przekonania potencjalnego inwestora. Zamieszczenie zdjęć i opisów wykonanych projektów pomaga zaprezentować firmę Domy Doskonałe jako godnego zaufania i rzetelnego wykonawcę.
  Przedstawienie kolejnych etapów budowy pokazuje dokładność wykonanych prac i pozwala na uruchomienie wyobraźni potencjalnego Klienta.

  Efekt

  Efektem współpracy jest zwiększenie rozpoznawalności firmy Domy Doskonałe. Nowa strona internetowa bogata w wartościowe informacje staje się nowym kanałem kontaktu z potencjalnymi inwestorami i miejscem do zaprezentowania swoich usług.

  Powrót na początek