Draft Studio Marek Rutkowski

Data realizacji: grudzień 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka, Baner reklamowy

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka, Baner reklamowy

  Nasze działania:

  Właściciel firmy Draft-Studio zgłosił się do nas z prośbą o wykonanie logo oraz strony internetowej jego firmy. Naszym zadaniem było stworzenie logo, napisanie treści na każdą zakładkę na stronie oraz kompleksowe jej przygotowanie. Nasze prace przebiegały krok po kroku:

  1. Nasz grafik przygotował logo firmy uwzględniając kolorystykę preferowaną przez klienta.
  2. Po zaakceptowaniu logo, nasz copywriter zajął się pisaniem treści zoptymalizowanych przez SEO, co pozwoli wysoko wyświetlać stronę internetową w wyszukiwarkach.
  3. W następnym etapie grafik przygotował projekt strony internetowej. Po wprowadzeniu zmian i uwag, grafik naniósł zaakceptowane teksty.
  4. W ostatnim etapie programista zaprogramował stronę internetową, aby wyświetlała się na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

  Poza elementami występującymi w pakiecie 5 naszej oferty przygotowaliśmy baner reklamowy oraz plakat na wiatę przystankową i zajęliśmy się ich drukiem.

  Efekt:

  W efekcie otrzymaliśmy unikalne logo oraz nową stronę internetową. Jest ona responsywna i wyświetla się na urządzeniach. Materiały reklamowe, które przygotowaliśmy są spójne i podkreślają profesjonalizm Klienta.

  Powrót na początek