Drony - zdjęcia i filmy z drona

Filmy i zdjęcia z drona – pokaż się z najlepszej strony!

Chcesz pokazać potencjalnym klientom jak wygląda Twoja praca lub pochwalić się posiadanym sprzętem bądź wyposażeniem? Dzięki ujęciom z drona pokażesz swoją firmę z niecodziennej perspektywy, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwól swoim klientom zobaczyć, dlaczego jesteś lepszy i warto wybrać właśnie Twoją markę!
Filmy i zdjęcia z drona to doskonała pamiątka po uroczystościach rodzinnych i ważnych wydarzeniach z życia. Wykorzystaj najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i zatrzymaj piękne chwile!

dron na niebie

Drony – czym są i co w nich wyjątkowego?

Drony to bezzałogowe statki powietrzne. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, są one w stanie bez problemów dotrzeć do wielu miejsc niedostępnych lub trudno dostępnych dla ludzi czy innych maszyn/urządzeń. Do nadrywania materiałów wideo i robienia zdjęć wykorzystują zdalne sterowanie operatora drona.

Zdjęcia i filmy wykonane przez drony to niewielkie koszty i o wiele większa precyzja, w porównaniu z innymi metodami filmowania. Brak dodatkowej załogi potrzebnej do obsługi drona, gwarantuje zapierające dech w piersi efekty, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Dlaczego warto wykorzystać ujęcia z drona?

Ujęcia z drona wykorzystuje się w bardzo szerokim zakresie. Są to przede wszystkim: filmy komercyjne (reklamowe), teledyski, filmy z lotu ptaka z imprez plenerowych i uroczystości, a także inspekcje techniczne, dokumentacje budowlane i wiele innych. Dzięki filmom z drona, pokażesz zalety okolicy Twojego środka czy apartamentu, jak i siedzibę Twojej firmy. Drony umożliwiają Ci stworzenie niepowtarzalnych ujęć.

Ujęcia z drona gwarantują precyzję i pokazanie obiektów, których piękno trudno byłoby wyeksponować w inny sposób. Doskonale nadają się do filmowania krajobrazów i uroczystości jak i budynków firmy czy procesów produkcyjnych. Zapewniają dostęp do miejsc, w których operator kamery nie miałby dogodnych warunków albo możliwości, do stworzenia satysfakcjonującego materiału. Umożliwiają przyjęcie perspektywy niedostępnej dla innego sprzętu filmującego.

Drony to podążanie za obecnie panującymi trendami. Wyprzedź konkurencję i zareklamuj się w ten oryginalny sposób!

Ujęcia dronem – zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem

Filmowanie dronem to jedna z naszych pasji i specjalizacji. Nasza oferta zawiera także usługę robienia zdjęć z powietrza. Wykonane przez nas zdjęcia to nie tylko zadbanie o artystyczny wymiar projektu, ale również troska o zachowanie spójności z wizerunkiem marki. Przygotowane materiały wyróżnia profesjonalizm i dobra znajomość tematu. Dzięki nam stworzysz wizytówkę Twojej firmy, którą warto się pochwalić w sieci. Wykorzystaj ją na swojej nowej stronie internetowej czy Facebooku.

Wykonujemy filmy video oraz zdjęcia z powietrza profesjonalnym dronem, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Dzięki temu stworzone przez nas materiały oddają detale, na których najbardziej Ci zależy. Nasza firma posiada na wyposażeniu drony z kamerą, które mogą pracować w niemalże każdych warunkach pogodowych – także podczas deszczu czy wiatru!

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji filmów oraz fotografii, wykonywanych przy użyciu drona. Nasz przeszkolony zespół to gwarancja zadowolenia każdego Klienta! Za każdym razem, podejmując kolejne zlecenie – bardzo szczegółowo badamy potrzeby oraz oczekiwania Klienta, co pozwala nam na poznanie jego potrzeb. Dzięki temu efekt końcowy jest satysfakcjonujący i przynosi pożądane skutki.

Drony – dla kogo taki sposób filmowania

Zarówno usługę, jaką jest filmowanie dronem, jak i robienie zdjęć z powietrza, wykonujemy dla firm oraz osób prywatnych. Filmy i zdjęcia z drona to rozchwytywane usługi, jeśli chodzi o obsługę koncertów, eventów, wizualizacji, inspekcji, a także prywatnych imprez jak śluby, wesela, rocznice etc. W ostatnim czasie filmowanie dronem stało się usługą tak popularną, że obecne jest na niemalże każdym wydarzeniu!

Nasza firma posiada uprawnienia dla operatorów dronów, wszystkie realizacje są więc wykonywane przez profesjonalistów i osoby doświadczone, które z dronem przepracowały już setki godzin. Filmy i zdjęcia z drona robimy tylko w miejscach, gdzie pozwala na to prawo. W razie potrzeby, z myślą o bezpieczeństwie swoim i osób postronnych, ściśle współpracujemy z wieżami kontroli lotu odpowiednimi dla danego regionu. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu filmów z dronów, które zdobyliśmy obsługując wiele eventów, koncertów oraz imprez zarówno firmowych, jak i rodzinnych.

Czas i miejsce kręcenia filmów z drona bądź robienia zdjęć z powietrza, są za każdym razem przyjemnością i wyzwaniem. Filmy i zdjęcia z drona wykonujemy na terenie całej Polski.

Zdjęcia i filmy z drona – kiedy warto skorzystać z nowinek technologicznych

Drony to idealne rozwiązanie dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, apartamentów i wszystkich miejsc przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku. Dzięki wysokiej jakości materiałom video, zyskujesz szansę przekonania do siebie potencjalnego klienta z całej Polski. Nic tak nie przekonuje jak obraz zadbanego ośrodka, z piękną okolicą i atrakcjami dla dużych i małych. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i pokaż, co Cię wyróżnia!

Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Dzięki wykorzystaniu drona, upamiętnisz uroczystości i ważne wydarzenia, tworząc niezapomnianą pamiątkę, będącą wyjątkowym prezentem dla Twoich Gości i dla Ciebie! Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to doskonała możliwość na pokazanie swojej oryginalności, urozmaicenie wydarzenia oraz zapewnienie zarówno sobie, jak i innym uczestnikom niesamowitej pamiątki, jaką są bez wątpienia filmy i zdjęcia z drona.

Podobają Ci się filmy kręcone „z lotu ptaka”? Taki właśnie będzie materiał nakręcony dronem, który wykonamy właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Obsługujemy Klientów z całej Polski. W przypadku miejscowości, znajdujących się na terenie Kaszub i ich najbliższych okolic, takich jak: Człuchów, Chojnice, Czersk, Swornegacie, Szczecinek, Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Brusy, Jastrowie i Charzykowy, zapewniamy dojazd do Klienta i szybką realizację zlecenia.

Co nowego na blogu?

Wirtualny wycieczka- spacer online w wybrane miejsce na ziemi

Dziś przedstawiamy jedną z możliwości przedstawienia firmy potencjalnym klientom. Wirtualny spacer może zabrać każdego w dowolne miejsce, co pozwala zwiedzić miasto, obejrzeć uniwersytet, rozeznać się w ośrodku wczasowym, do którego zamierzasz  pojechać na wakacje. Dlatego też każda firma może zaprosić do siebie każdego, wirtualnego klienta i pokazać swój lokal w samych superlatywach! Podejmujesz współpracę z

Customer Journey Map- jak stworzyć podróż klienta pełną pozytywnych wrażeń

Dla właściciela firmy ważna jest satysfakcja klienta oraz jego lojalność wobec firmy lub marki. Sukces każdego przedsiębiorstwa uwarunkowany jest sprzedażą jej usług, produktów, a także pozytywnego wizerunku, który odbiera klient. Firmy na różne sposoby próbują przyciągnąć do siebie klientów wydając majątek na reklamę, promocję, rabaty oraz programy lojalnościowe. Jednak mimo przeznaczonych przez przedsiębiorstwo milionów na

Powrót na początek