Drony - zdjęcia i filmy z drona

Filmy i zdjęcia z drona – pokaż się z najlepszej strony!

Chcesz pokazać potencjalnym klientom jak wygląda Twoja praca lub pochwalić się posiadanym sprzętem bądź wyposażeniem? Dzięki ujęciom z drona pokażesz swoją firmę z niecodziennej perspektywy, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwól swoim klientom zobaczyć, dlaczego jesteś lepszy i warto wybrać właśnie Twoją markę!
Filmy i zdjęcia z drona to doskonała pamiątka po uroczystościach rodzinnych i ważnych wydarzeniach z życia. Wykorzystaj najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i zatrzymaj piękne chwile!

dron na niebie

Drony – czym są i co w nich wyjątkowego?

Drony to bezzałogowe statki powietrzne. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, są one w stanie bez problemów dotrzeć do wielu miejsc niedostępnych lub trudno dostępnych dla ludzi czy innych maszyn/urządzeń. Do nadrywania materiałów wideo i robienia zdjęć wykorzystują zdalne sterowanie operatora drona.

Zdjęcia i filmy wykonane przez drony to niewielkie koszty i o wiele większa precyzja, w porównaniu z innymi metodami filmowania. Brak dodatkowej załogi potrzebnej do obsługi drona, gwarantuje zapierające dech w piersi efekty, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Dlaczego warto wykorzystać ujęcia z drona?

Ujęcia z drona wykorzystuje się w bardzo szerokim zakresie. Są to przede wszystkim: filmy komercyjne (reklamowe), teledyski, filmy z lotu ptaka z imprez plenerowych i uroczystości, a także inspekcje techniczne, dokumentacje budowlane i wiele innych. Dzięki filmom z drona, pokażesz zalety okolicy Twojego środka czy apartamentu, jak i siedzibę Twojej firmy. Drony umożliwiają Ci stworzenie niepowtarzalnych ujęć.

Ujęcia z drona gwarantują precyzję i pokazanie obiektów, których piękno trudno byłoby wyeksponować w inny sposób. Doskonale nadają się do filmowania krajobrazów i uroczystości jak i budynków firmy czy procesów produkcyjnych. Zapewniają dostęp do miejsc, w których operator kamery nie miałby dogodnych warunków albo możliwości, do stworzenia satysfakcjonującego materiału. Umożliwiają przyjęcie perspektywy niedostępnej dla innego sprzętu filmującego.

Drony to podążanie za obecnie panującymi trendami. Wyprzedź konkurencję i zareklamuj się w ten oryginalny sposób!

Ujęcia dronem – zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem

Filmowanie dronem to jedna z naszych pasji i specjalizacji. Nasza oferta zawiera także usługę robienia zdjęć z powietrza. Wykonane przez nas zdjęcia to nie tylko zadbanie o artystyczny wymiar projektu, ale również troska o zachowanie spójności z wizerunkiem marki. Przygotowane materiały wyróżnia profesjonalizm i dobra znajomość tematu. Dzięki nam stworzysz wizytówkę Twojej firmy, którą warto się pochwalić w sieci. Wykorzystaj ją na swojej nowej stronie internetowej czy Facebooku.

Wykonujemy filmy video oraz zdjęcia z powietrza profesjonalnym dronem, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Dzięki temu stworzone przez nas materiały oddają detale, na których najbardziej Ci zależy. Nasza firma posiada na wyposażeniu drony z kamerą, które mogą pracować w niemalże każdych warunkach pogodowych – także podczas deszczu czy wiatru!

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji filmów oraz fotografii, wykonywanych przy użyciu drona. Nasz przeszkolony zespół to gwarancja zadowolenia każdego Klienta! Za każdym razem, podejmując kolejne zlecenie – bardzo szczegółowo badamy potrzeby oraz oczekiwania Klienta, co pozwala nam na poznanie jego potrzeb. Dzięki temu efekt końcowy jest satysfakcjonujący i przynosi pożądane skutki.

Drony – dla kogo taki sposób filmowania

Zarówno usługę, jaką jest filmowanie dronem, jak i robienie zdjęć z powietrza, wykonujemy dla firm oraz osób prywatnych. Filmy i zdjęcia z drona to rozchwytywane usługi, jeśli chodzi o obsługę koncertów, eventów, wizualizacji, inspekcji, a także prywatnych imprez jak śluby, wesela, rocznice etc. W ostatnim czasie filmowanie dronem stało się usługą tak popularną, że obecne jest na niemalże każdym wydarzeniu!

Nasza firma posiada uprawnienia dla operatorów dronów, wszystkie realizacje są więc wykonywane przez profesjonalistów i osoby doświadczone, które z dronem przepracowały już setki godzin. Filmy i zdjęcia z drona robimy tylko w miejscach, gdzie pozwala na to prawo. W razie potrzeby, z myślą o bezpieczeństwie swoim i osób postronnych, ściśle współpracujemy z wieżami kontroli lotu odpowiednimi dla danego regionu. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji i montażu filmów z dronów, które zdobyliśmy obsługując wiele eventów, koncertów oraz imprez zarówno firmowych, jak i rodzinnych.

Czas i miejsce kręcenia filmów z drona bądź robienia zdjęć z powietrza, są za każdym razem przyjemnością i wyzwaniem. Filmy i zdjęcia z drona wykonujemy na terenie całej Polski.

Zdjęcia i filmy z drona – kiedy warto skorzystać z nowinek technologicznych

Drony to idealne rozwiązanie dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, apartamentów i wszystkich miejsc przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku. Dzięki wysokiej jakości materiałom video, zyskujesz szansę przekonania do siebie potencjalnego klienta z całej Polski. Nic tak nie przekonuje jak obraz zadbanego ośrodka, z piękną okolicą i atrakcjami dla dużych i małych. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i pokaż, co Cię wyróżnia!

Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Dzięki wykorzystaniu drona, upamiętnisz uroczystości i ważne wydarzenia, tworząc niezapomnianą pamiątkę, będącą wyjątkowym prezentem dla Twoich Gości i dla Ciebie! Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to doskonała możliwość na pokazanie swojej oryginalności, urozmaicenie wydarzenia oraz zapewnienie zarówno sobie, jak i innym uczestnikom niesamowitej pamiątki, jaką są bez wątpienia filmy i zdjęcia z drona.

Podobają Ci się filmy kręcone „z lotu ptaka”? Taki właśnie będzie materiał nakręcony dronem, który wykonamy właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Obsługujemy Klientów z całej Polski. W przypadku miejscowości, znajdujących się na terenie Kaszub i ich najbliższych okolic, takich jak: Człuchów, Chojnice, Czersk, Swornegacie, Szczecinek, Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Brusy, Jastrowie i Charzykowy, zapewniamy dojazd do Klienta i szybką realizację zlecenia.

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek