EMPATIO

Data realizacji: grudzień 2016
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Skrypt

Zlecenie obejmowało zaprogramowanie internetowej dla poradni psychologiczno- psychiatrycznej Empatio, znajdującej się we Wrocławiu. Poradnia Empatio oferuje szeroki zakres usług i pomoc wielu specjalistów, zarówno na terenie swoich placówek jak i on-line.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Skrypt

  Nasze działania

  Nasza praca polegała na zaprogramowaniu przygotowanego wcześniej projektu strony dla poradni. Nadesłany projekt został przez nas starannie zakodowany i oparty na stabilnym serwerze. Dzięki temu strona internetowa działa płynnie, mimo zamieszczonych na niej w dużej ilość grafik i testów.

  Dla firmy Empatio stworzyliśmy autorski program rejestracji wizyt on-line, dzięki któremu pacjenci mogą umawiać się do specjalisty bez potrzeby wychodzenia z domu, czy nawet wybierania numeru telefonu. Jest to dobra alternatywa dla osób niezdecydowanych i zmagających się z fobiami społecznymi, które chcą odwiedzić specjalistę, gotowego pomóc im z problemem.

  Teksty zamieszczone na stronie zostały przygotowane przez zewnętrzną firmę, jednak powstały pod redakcją naszych specjalistów. Dzięki temu, byliśmy w stanie zapewnić odpowiednie nasycenie słów kluczowych, mających duże znaczenie przy pozycjonowaniu.

  Efekt

  Stworzona ze współpracy z nami strona to nowoczesny projekt, który pozwala nieść pomoc ludziom potrzebującym wsparcia i pomocy psychiatrycznej i psychologicznej.

  Dzięki naszym działaniom strona jest stabilna i odporna na działania hakerskie, a zaprojektowany formularz umożliwia poradni udzielenie pomocy ludziom, którzy nie zdecydowaliby się wybrać numeru telefonu.

  Powrót na początek