FAQ

Wszystkieinnestrony WWWpozycjonowanie

Czy zajmiecie się kompleksowo moją stroną www i jej reklamą w internecie?

Tak. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwala nam na kompleksowe świadczenie usług i opiekę nad wizerunkiem Twojej marki w sieci. Nie tylko zaprojektujemy dla Ciebie stronę i logo ale i zarezerwujemy odpowiednią domenę a stworzoną stroną postawimy na stabilnym i bezpiecznym hostingu.
Dla osób, które dopiero otwierają swoją działalność, stworzymy nazwę firmy i hasło reklamowe. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Tobie pozostanie jedynie cieszyć się efektami.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy płatnikiem VAT od 2007 roku.

Czy przed rozpoczęciem prac podpisujecie z Klientem umowę?

Tak, przed rozpoczęciem prac spisujemy umowę określającą zakres prac i wystawiamy fakturę zaliczkową. Obejmuje ona 30% wartości zlecenia.

Jak długo trwa budowa strony internetowej?

Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od stopnia jego skomplikowania. Strony z pakietu 1 i 2 naszej oferty budujemy do 7 dni roboczych. Bardziej zaawansowane witryny z pakietów 3,4, i 5 powstają w terminie do 30 dni roboczych.
Jeżeli zależy Ci na szybkim czasie realizacji, skontaktuj się z nami.

Czym się różni strona szablonowa od indywidualnie zaprojektowanej?

Indywidualnie zaprojektowana strona to projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie tylko wygląd strony, jej projekt graficzny i użyte zdjęcia, ale również ilość zakładek i układ znajdujących się na niej elementów. Na bazie projektu przygotowanego przez grafika następuje kodowanie strony, a Ty otrzymujesz dokładnie to, co sam wybrałeś.

W przypadku strony opartej na szablonie, cały proces wygląda inaczej. Bazujemy na istniejącym już szablonie, który maksymalnie dostosowujemy do Twoich potrzeb i upodobań. Edytujemy elementy, takie jak tekst czy zdjęcia, jednak w tym przypadku nasze możliwości są ograniczone.
Strona oparta na szablonie, ze względu na zakres prac przy jej wykonaniu jest rozwiązaniem mniej obciążającym dla portfela i idealnie nadającym się dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem w sieci.

Oba rozwiązania łączy to, że otrzymujesz w pełni profesjonalną stronę, będącą wizytówką Twojej firmy.

Jak długo trwa wykonanie indywidualnie zaprojektowanej strony internetowej?

Standardowo stworzenie strony z indywidualnego projektu zajmuje:

 • do 7 dni roboczych w przypadku strony z pakietu 2;
 • do 30 dni roboczych w przypadku strony z pakietu 3,4 lub 5;

Chcesz dowiedzieć się, co zawierają powyższe pakiety? Zajrzyj do naszego cennika.

Jak długo trwa wykonanie strony opartej na szablonie?

Standardowo wykonanie takiej strony, zajmuje nam do 7 dni roboczych. Chcesz, żeby Twoja strona była gotowa jeszcze szybciej? Skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Szczegóły przedstawiamy w naszym cenniku. Dzięki niemu dowiesz się, ile dokładnie będzie kosztowało wykonanie strony, jakiej potrzebujesz. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Czy tworzycie strony internetowe w innych językach?

Strony w innym języku niż polski, powstają w pakietach stron 3,4 i 5. Aby Twoja strona działa płynnie w każdej z nich, używamy w tym celu developerskiej wersji najlepszej na rynku wtyczki do WordPressa ( https://wpml.org/purchase/ ). Wartość samej wtyczki to ponad 200$. Pozwala ona na bezpłatną dożywotnią aktualizację, dlatego każde zmiany wprowadzone na stronie będą w pełni zrozumiałe dla Twoich klientów.

Chciałbym pocztę w swojej domenie np. biuro@mojadomena.pl czy pomożecie mi ją stworzyć?

Tak, stworzymy skrzynki w zarejestrowanej domenie i pomożemy przy jej konfiguracji na Twoim komputerze.

Czy oferujecie hosting czyli miejsce na serwerze dla stron?

Tak, w skład naszej oferty wchodzi również hosting. Stworzonym stronom opartym o silnik WordPress przechowywanym na naszym serwerze oferujemy bezpłatną aktualizację silnika oraz wtyczek i skórek strony.

Na czym polega pozycjonowanie?

Najprościej mówiąc, pozycjonowanie to działanie, które ma na celu zapewnienie stronie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce.
W naszej pracy wykorzystujemy różne techniki, mające na celu doprowadzenie stron naszych Klientów do TOP 3.
Więcej na temat pozycjonowania można przeczytać na naszym blogu.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania zależy od wielu czynników. Głównym jest konkurencyjność w Twojej branży. Inne działania trzeba podjąć aby pozycjonować stronę, która ma niewielka konkurencję a inne w odwrotnej sytuacji. Od tego zależą koszty tej usługi.
Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony? Zapraszamy do kontaktu!

Ile trwa pozycjonowanie?

Podobnie jak w przypadku kosztów pozycjonowania, czas jego trwania, zależny jest od Twojej konkurencji i doboru fraz kluczowych. Dlatego może się okazać, że potrzeba niewiele czasu, bądź też dla utrzymania satysfakcjonujących pozycji, działać cały czas. Dokładne informacje na ten temat, znajdziesz już wkrótce na naszym blogu.

Jak sprawdzić pozycję strony w Google?

Jesteś ciekaw, jaką pozycję w Google zajmuje Twoja strona? Po prostu wpisz interesującą Cię frazę w wyszukiwarkę i sprawdź. Pamiętaj jednak, że ze względu na geolokalizację, wyniki mogą być różne na różnych komputerach. Do sprawdzania wyników warto też użyć trybu prywatnego w przeglądarce.
W swojej pracy, do sprawdzenia pozycji, używamy m.in. skryptu stat4seo.

Czy robicie logo?

Tak. W skład naszej oferty wchodzi nie tylko projekt logo, ale i innych materiałów reklamowych, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes.
Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce materiały reklamowe.

Z jakich narzędzi korzystacie?

W naszej pracy korzystamy oprogramowania desktop-owego jak i narzędzi w chmurze jak np.:

 • relaythat.com
 • rocketium.com
 • lumen5.com
 • reportz.io
 • socialinsider.io
 • crystal.ai
 • senuto.com
 • sentione.com
 • albacross.com
 • linkcheetah.com
 • hotjar.com
 • metrica.yandex.com
 • analytics.google.com
 • designwizard.com
 • novocall.co

i z wielu innych narzędzi

Powrót na początek