O naszej firmie

Firma Haiku Studio – historia

Firma Haiku Studio powstała w 2007 roku. Początkowo działalność opierała się głównie na tworzeniu stron internetowych oraz projektowaniu logo i materiałów reklamowych, takich jak ulotki czy wizytówki. Z czasem, zaczęliśmy się zajmować również promocją stron w sieci oraz obsługą social media czyli Facebook i Google+.

Niewielka, dwuosobowa działalność, z biegiem lat, dzięki pracy i zaangażowaniu, zaczęła przynosić efekty. Sumienne wykonywanie zleceń i wsłuchiwanie się w potrzeby Zleceniodawców sprawiło, że dziś możemy się poszczycić opinią kilkuset zadowolonych Klientów.

Mimo upływu czasu i rozszerzenia naszej działalności, to co pozostało niezmienne, to profesjonalizm i dbałość o relacje z Klientami.

Zespół firmy

Zespół Haiku Studio tworzymy my – doświadczeni specjaliści, którzy z zapałem podchodzą do swojej pracy. Tworzymy zgrany zespół kreatywnych ludzi, pełnych energii do życia i chęci podejmowania nowych wyzwań.

Twoja strona będzie przyciągała wzrok potencjalnego Klienta, dzięki pracy naszego grafika. Znajdziesz na niej wartościowy content, przygotowany przez doświadczonego copywritera. Poparte długoletnim doświadczeniem i fachową wiedzą pozycjonowanie sprawi, że będzie wysoko wyświetlała się w wyszukiwarce Google.

Współpraca z Haiku Studio

Obsługujemy przede wszystkim firmy z sektora MŚP czyli małe i średnie przedsiębiorstwa.

W naszej pracy kierujemy się długoletnim doświadczeniem, jednocześnie podchodząc do każdego zlecenia z otwartą głową. Chętnie realizujemy sugestie naszych Klientów, dopasowując projekt wykonania strony internetowej do indywidualnych wymagań.

Misja firmy

Naszą misją jest tworzenie coraz lepszej jakości stron internetowych, które idealnie wpasują się w wymagania najpopularniejszych wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie zajmowała wysokie pozycje, a Twoi klienci zawsze będą mogli odnaleźć Cię w Internecie.

Wiemy, że reklama w Internecie to nie wszystko – dlatego oferujemy również inne działania wspierające rozwój Twojej działalności, takie jak projektowanie logo czy ulotek reklamowych.

Cały czas się rozwijamy – czytamy, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach.

Chcesz wiedzieć, jak jeszcze możemy Ci pomóc rozwijać Twój biznes? Sprawdź naszą ofertę!

Szukasz pracy? Chcesz dołączyć do zespołu najlepszych specjalistów nastawionych na sukces? Wyślij aplikację!

Powrót na początek