FlowDog

Data realizacji: kwiecień 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Prezentacja powerpoint, Folder reklamowy

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Prezentacja powerpoint, Folder reklamowy

  Z firmą Lovo z Warszawy rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem strony internetowej FlowDog, która zajmuje się systemem zarządzania procesami w firmie. Budując stronę www działaliśmy etapami, aby mieć na uwadze wszystkie ważne elementy:

  1. Stworzyliśmy plan nawigacji oraz słowa kluczowe, dzięki którym tworzona przez nas strona będzie wysoko wyświetlać się w przeglądarce.
  2. Zbudowaliśmy makietę, która była prototypem witryny. Wyróżniliśmy najważniejsze elementy na stronie dotyczące oferowanych przez firmę usług.
  3. Na podstawie makiety oraz słów kluczowej pracownicy firmy LOVO stworzyli odpowiednie treści, które zoptymalizowaliśmy pod kątem SEO.
  4. W kolejnym etapie grafik przygotował odpowiednie grafiki oraz stworzył wizualny wygląd witryny na podstawie makiety oraz przygotowanych treści.
  5. Następnie programista zaprogramował zaakceptowany projekt strony.
  6. Grafik dodatkowo na życzenie klienta przygotował także prezentację firmy. Na jej podstawie firma LOVO może klientom przedstawiać swoje usługi.

  Efekt:

  W efekcie otrzymaliśmy stronę internetową firmy LOVO. Jest ona responsywna co pozwala na jej wyświetlanie na komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie. Dodatkowo przygotowaliśmy prezentację firmy w formie PDF oraz dokumenty firmowe.

  Powrót na początek