GAZPRO

Data realizacji: sierpień 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Przedmiotem zlecenia było wykonanie strony internetowej dla formy GAZPRO z Warszawy. Świadczy ona usługi serwisowania i naprawy kotłów, pieców i piecyków gazowych takich firm jak Junkers, Viessmann i Buderus. Swoje usługi proponuje głównie mieszkańcom Warszawy i okolic stolicy.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Warszawa to największe miasto w Polsce, gdzie panuje duża konkurencja na usługi świadczone przez naszego Klienta. Dlatego projektując stronę internetową na początku zapoznaliśmy się z konkurencją i oczami potencjalnego klienta spojrzeliśmy na jej wizytówki w sieci. Dzięki temu, udało nam się stworzyć stronę www wyróżniającą się na tle konkurencji i będącą odpowiedzią na potrzeby potencjalnych klientów.

  Umiejętnie dobraliśmy frazy kluczowe na stronę, celem zwiększenia jej widoczności w wyszukiwarce. Kiedy potencjalny klient szuka w Google osoby, która naprawi jego piecyk, trafia właśnie do naszego Klienta.

  Strona internetowa z dokładnym opisem zalet wybrania właśnie tego serwisu i i opisem wykonanych prac, sprawia że osoba odwiedzająca stronę odbiera naszego Klienta jako profesjonalistę. Aby treści na stronie były atrakcyjne dla czytającego, zostały napisane zrozumiałym językiem przez profesjonalnego copywritera i wzbogacone grafikami, które świetnie komponują się z szatą graficzną strony.

  Kolorystyka strony to przede wszystkim błękit i biel nawiązujące do profilu działalności Klienta. Dzięki temu potencjalny Klient, od razu domyśla się czego dotyczy tematyka strony.

  U samej góry strony, na wyróżnionym polu znajdziemy najważniejsze informacje takie jak telefon kontaktowy i panel nawigacji strony. Dzięki podziale strony na zakładki, osoba korzystająca ze strony łatwiej może znaleźć potrzebne informacje bez potrzeby przeglądania całej jej zawartości.
  Na stronie klient może znaleźć opisy awarii sprzętów i porady pomagające jej zapobieganiu. Dzięki temu łatwiej zadbać mu o swój sprzęt.
  Zamieszczony przez nas formularz kontaktowy umożliwia szybkie nawiązanie kontaktu i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące klienta pytania. Dzięki mapce dojazdu dojazd do firmy staje się łatwiejszy.

  Efekt

  Efektem współpracy jest nowoczesna, starannie zakodowana strona internetowa, pokazująca największe zalety współpracy z naszym Klientem. Dzięki niej nasz Klient ma możliwość pozyskania nowych zleceń od osób, które szukają kogoś kto naprawi ich sprzęt za pośrednictwem internetu. Dobrze widoczna i atrakcyjna wizualnie strona stanowi wizytówkę jakości i profesjonalizmu wykonywanej pracy.

  Powrót na początek