Hosting

Hosting stron www – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!

Szukając hostingu dla swojej strony internetowej zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale i na jakość usługi. Serwer powinien działać cały czas bez zakłóceń i komplikacji. A strona musi się szybko uruchamiać – co ma duże znaczenie podczas pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Haiku Studio oferuje hosting najwyższej jakości w przystępnej cenie.

monitor z napisem web-hosting

Hosting stron www, powinien być sprawny i działać nieprzerwanie. Z tego względu, przeglądając oferty serwerów hostingowych, szczególną uwagę należy zwrócić na tzw. uptime serwerów, czyli wyrażoną procentowo wartość czasu, kiedy serwer działa poprawnie i nieprzerwanie. Z reguły gwarantowany uptime powinien wynosić 99%.

Hosting www i związana z tym szybkość wczytywania danych to duży krok w stronę skutecznego pozycjonowania strony w internecie!

Nasza firma oferuje pewny i skuteczny hosting www, co jest niezbędne do tego, aby Twoja firma istniała w internecie 24/7.

Hosting stron www to same korzyści

Usługa hostingowa, którą oferujemy, to nie tylko hosting stron internetowych. Nasza firma zapewnia także:

  • miejsce na domenę,
  • pocztę w domenie – to inaczej adres mailowy z rozszerzeniem nazwy domeny po znaku “@”. Bez wątpienia oznaką profesjonalizmu i bardzo dużym plusem jest posiadanie poczty w domenie. Ma to także wiele innych korzyści. Jest to przede wszystkim ułatwienie rozpoznawalności i wyraźny sygnał dla Klienta. Poczta w domenie kreuje wizerunek, ułatwiający rozpoznawalność oraz podnoszący wiarygodność. Jest tutaj widoczny także aspekt promocyjny, ponieważ Klient obcując z adresem strony, zapamiętuje go, co sprawia, że w razie potrzeby to właśnie Twoja firma może przyjść mu na myśl jako pierwsza,
  • hostowanie zdjęć – to serwer umożliwiający przechowywanie i gwarantujący dostępność zdjęć w internecie 24/7. Hosting zdjęć to możliwość zamieszczania w tym samym czasie nawet 20, 50, 100 zdjęć. Jest to bardzo wygodna opcja w przypadku, gdy chcesz wrzucić na forum, Allegro etc. większą liczbę plików graficznych,
  • backup’y – tzw. kopie zapasowe poczty, bazy danych i plików tworzących stronę www. Jakość backup’ów określa się poprzez częstotliwość wykonywania kopii (im częściej, tym lepiej, w szczególności, jeśli dużo pracuje się na plikach – dla zachowania bezpieczeństwa minimum to 1 raz na dobę), czas przechowywania kopii (im dłuższy, tym większe koszty ponosimy – optymalnym powinien być czas 2 dni przy częstotliwości wykonywania kopii raz na dobę), sposób przywracania danych z kopii zapasowej (samodzielnie lub po konsultacji z supportem firmy hostingowej). W naszej firmie oferujemy najlepsze na rynku warunki i gwarantujemy pełne zadowolenie!

Hosting – więcej niż w standardzie

Oprócz standardowych usług w ofercie, jest coś, co wyróżnia nas spośród innych firm oferujących hosting stron www. Nasza firma proponuje nie tylko hosting stron internetowych – zajmujemy się także obsługą z zakresu wprowadzania zmian na stronie www oraz aktualizacją stron opartych na systemie WordPress. Co najważniejsze, zmiany te wprowadzane są przez nas BEZPŁATNIE! Chodzi tutaj o zmiany typu dodawanie zdjęć do galerii, drobne zmiany treści etc. Działamy szybko i dokładnie, jeśli nie jest możliwe załatwienie sprawy natychmiast, działania rozpoczynamy najpóźniej do kilku godzin po otrzymaniu dyspozycji, a wszystko to za 150 zł netto/rok.

Hosting stron internetowych to obok domeny i strony – podstawa istnienia Twojej firmy w internecie. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i najmniejszy czas opóźnień, pojemność dysku, wielkość serwera i najwyższa wydajność – tam jesteśmy my i nasze usługi hostingowe!

Hosting – najlepsza oferta na rynku!

Co nowego na blogu?

Wirtualny wycieczka- spacer online w wybrane miejsce na ziemi

Dziś przedstawiamy jedną z możliwości przedstawienia firmy potencjalnym klientom. Wirtualny spacer może zabrać każdego w dowolne miejsce, co pozwala zwiedzić miasto, obejrzeć uniwersytet, rozeznać się w ośrodku wczasowym, do którego zamierzasz  pojechać na wakacje. Dlatego też każda firma może zaprosić do siebie każdego, wirtualnego klienta i pokazać swój lokal w samych superlatywach! Podejmujesz współpracę z

Customer Journey Map- jak stworzyć podróż klienta pełną pozytywnych wrażeń

Dla właściciela firmy ważna jest satysfakcja klienta oraz jego lojalność wobec firmy lub marki. Sukces każdego przedsiębiorstwa uwarunkowany jest sprzedażą jej usług, produktów, a także pozytywnego wizerunku, który odbiera klient. Firmy na różne sposoby próbują przyciągnąć do siebie klientów wydając majątek na reklamę, promocję, rabaty oraz programy lojalnościowe. Jednak mimo przeznaczonych przez przedsiębiorstwo milionów na

Powrót na początek