IDEALSTONES

Data realizacji: 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało stworzenie strony internetowej dla firmy kamieniarskiej IdealStones oferującej nie tylko zakup materiałów ale również ich wykonawstwo. Firma specjalizuje się w obsłudze zamożnych Klientów, dlatego wykonując projekt mieliśmy na uwadze stworzenie strony, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Siedziba firmy znajduje się w w województwie podkarpackim jednak oferta jest skierowana do klientów z kraju i zagranicy.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Przygotowując stronę, zwróciliśmy uwagę na profil potencjalnego jej odbiorcy. Dlatego tworząc stronę skupiliśmy się na pokazaniu prestiżu i innych zalet jakie niesie ze sobą posiadanie kamienia naturalnego w domu czy mieszkaniu. Bogactwo zamieszczonych informacji opisujące profesjonalizm pracowników firmy IdealStones zachęca do skorzystania z usług. Opis posiadanych materiałów, wraz z wizualizacjami pokazującymi ich użycie, pozwala na wyobrażenie sobie jak piękne będzie nasze mieszkanie po wykorzystaniu do jego wykończenia kamienia naturalnego.

  Kolorystyka strony został dopasowana do wykonanego wcześniej logo, dzięki czemu stałość stanowi harmonijne połączenie. Strona jest elegancka i utrzymana w stonowanej kolorystyce. Nienarzucający się, łatwy w czytaniu font w połączeniu z naturalnymi kolorami, wpływa na odbiór strony i co za tym idzie firmy i produkowanych przez nią materiałów jako przyjemnych i trwałych.

  Ukazanie grafik obrazujących posiadany sprzęt podkreśla wysoką jakość świadczonych usług i zapewnia o posiadaniu najwyższej jakości materiałów, które firma IdealStones traktuje z należnym im szacunkiem.

  Firma świadczy usługi nie tylko dla osób prywatnych i firm, ale także parafii. Aby umożliwić klientom łatwe poruszanie się po strony i znalezienie interesującego ich produktu lub usługi, umieszczono specjalną nawigację, na której znajduje się oferta dostosowana do potrzeb każdego rodzaju klienta.

  Strona została tak zaprojektowana, żeby umożliwić uzyskanie informacji o firmie i nawiązanie współpracy. Zakładka kontakt z przekierowaniem do odpowiednich działów, umożliwia szybki kontakt, tak jak formularz kontaktowy.

  Dokładny opis produktów jak i oferowanych usług sprawiają, że strona jest profesjonalną wizytówka firmy, którą z pewnością warto się pochwalić. Potwierdzają to również zamieszczone na niej referencje.

  Efekt

  Efektem współpracy jest wzrost zapytań i produktów i sprzedaży materiałów i usług świadczonych przez firmę IdealStones. Wykresy z dostępnych nam programów jasno pokazują, że widoczność strony znacznie wzrosła po nawiązaniu współpracy z Haiku Studio. Nasz Klient dzięki podjętym działaniom zyskał szansę na prężny rozwój swojego biznesu i pozyskanie większej ilości korzyści finansowych wynikających ze zwiększającej się ilości zleceń.

  Powrót na początek