Inovatech System Sp. z o.o.

Data realizacji: wrzesień 2022
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Wizytówka, Projekt, Ulotka, Baner reklamowy

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Wizytówka, Projekt, Ulotka, Baner reklamowy

  O projekcie

  Projekt w zmodyfikowanym pakiecie 5 obejmował:

  • stworzenie strony internetowej oraz jej zaprogramowanie
  • ulotki informacyjne
  • projekty do stron w social mediach
  • projekty graficzne gadżetów firmowych
  • identyfikację wizualną

  Nasze działania

  Zlecenie obejmowało opracowanie nowoczesnej i interesującej strony internetowej z odpowiednią grafiką i wartościową treścią. Naszym zadaniem było również zaprojektowanie wybranych materiałów reklamowych kompatybilnych z przyjętą identyfikacją wizualną firmy.
  Pracę rozpoczęliśmy od zebrania niezbędnych informacji od zleceniodawcy. Otrzymaliśmy brief, a także poczyniliśmy dodatkowo szczegółowe ustalenia podczas bezpośrednich rozmów. Zebrane dane posłużyły grafikowi do opracowania layoutu strony oraz materiałów reklamowych. Copywriter napisał teksty, które na bieżąco były konsultowane z Klientem. Po akceptacji projektu graficznego i treści, stroną zajął się web developer. Na koniec wykonaliśmy testy użyteczności nowej strony internetowej.

  Efekt

  W wyniku naszej pracy powstała nowa strona internetowa, która wyróżnia się atrakcyjną i nowoczesną szatą graficzną. Poza tym jest bogata w merytoryczne treści. Witryna ma intuicyjną nawigację, która nie sprawia problemu z wyszukiwaniem interesujących informacji. Teksty są zgodne z wytycznymi Google – zawierają merytoryczną treść i są zoptymalizowane pod roboty wyszukiwarek, dopełnia je atrakcyjna i kompatybilna grafika. Na stronie każdy jej użytkownik szybko znajdzie niezbędne dla siebie informacje o usługach i z łatwością skontaktuje się z firmą Inovatech sp. z o.o.

  Powrót na początek