JAREX24

Data realizacji: listopad 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało stworzenie strony internetowej dla firmy JAREX24, świadczącej usługi pomocy drogowej na terenie Cerkwicy, Trzebnicy i Wrocławia. Firma JAREX24 oferuje również usługi wulkanizacyjne, posiada własny warsztat samochodowy i parking.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Wykonaliśmy stronę internetową i jej projekt graficzny. Zgodnie z życzeniem Klienta zadbaliśmy o to, żeby kolorystyka strony była zgodna z posiadanym logo. Dlatego nawiązując do kolorystyki logo i posiadanych pojazdów, wybraliśmy kolory: żółty, czerwony i czarny. Przywołują one wizerunek pomocy drogowej, na czym zależało naszemu Klientowi.

  Wygląd i rozmieszczenie treści na stronie zostało dobrze dobrane pod potencjalnego użytkownika. U góry strony umieściliśmy numer telefonu, celem ułatwienia kontaktu, ważne elementy na stronie, zostały wyraźnie zaznaczone.

  Dzięki zamieszczeniu na nowej stronie internetowej zdjęć floty, jaką dysponuje pomoc drogowa, pokazaliśmy profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Strona została wykonana w kilku wersjach językowych. Możliwość skorzystania z usług, dla osób posługujących się nie tylko językiem polskim, ale i niemieckim, angielskim i rosyjskim, wpływa na poszerzenie grona klientów.

  U góry strony umieściliśmy przyciski połączone z kontami na Facebook’u i YouTube, co umożliwia szerokie i spójne działania reklamowe naszemu Klientowi.

  Efekt

  Zbudowanie strony internetowej przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności firmy JAREX24. Wykonanie jej w kilku wersjach językowych umożliwia pozyskanie klientów zagranicznych.

  Nowa, responsywna strona internetowa dobrze ładuje się na urządzeniach mobilnych, a jej nowoczesny wygląd wpływa na odświeżenie wizerunku marki.Dzięki nowej, starannie wykonanej stronie, firma JAREX24 ma możliwość zaprezentowania profesjonalizmu wykonywanych usług i przekonanie do siebie potencjalnego klienta.

  Powrót na początek