KANCELARIA ADWOKACKA – JOANNA PAWŁOWSKA

Data realizacji: marzec 2011
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało stworzenie strony internetowej dla Pani Adwokat Joanny Pawłowskiej, posiadającej własną kancelarię w mieście Człuchów. Kancelaria obsługuje przede wszystkim sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Zgodnie z życzeniem naszej Klientki, budując stronę postawiliśmy na proste, nowoczesne rozwiązania i przejrzystą formę. Dlatego na stronie nie umieściliśmy zbyt dużej ilości treści. Na każdej z podstron można znaleźć dane kontaktowe kancelarii, co ma zachęcać do kontaktu każdą osobę odwiedzającą stronę. Dzięki temu nasza Klientka ma możliwość odpowiedzenia na wszystkie pytania i rozpoznania czy może pomóc użytkownikowi strony.

  Kolorystyka strony nawiązuje do togi adwokata. Użyty kolor zielony pomaga użytkownikowi strony zorientować się, czego dotyczy tematyka witryny.
  Cała strona jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Sprawia dzięki temu wrażenie, jasnej i przejrzystej. Całość wygląda profesjonalnie i bardzo elegancko. Ozdobę stanowią zamieszczone na górze strony grafiki, jednoznacznie nawiązujące do wykonywanego przez Panią Joannę zawodu.

  Zamieszczona na stronie www mapka dojazdu, pomaga znaleźć adres kancelarii klientom, którzy nie znają dobrze okolicy. Dzięki temu kancelaria ma możliwość pozyskania klientów nie tylko z miasta ale i całego kraju.

  Efekt

  Efektem współpracy jest przejrzysta strona internetowa, utrzymana w stonowanej kolorystyce. Profesjonalna strona internetowa, pozwala zdobyć klientów, szukających pomocy prawnej w internecie. Dzięki niej kancelaria zyskuje nowe szanse na prężny rozwój.

  Powrót na początek