Kancelaria Notarialna Moniki Zielińskiej

Data realizacji: kwiecień 2022
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej, która będzie miała ciekawą i odpowiednią stylistycznie grafikę, podkreślającą profesjonalizm zawodu zaufania publicznego oraz treści zawierające wiele cennych informacji dla użytkowników i klientów Kancelarii Notarialnej Moniki Zielińskiej. Teksty, które opracowywał copywriter, musiały być więc jednocześnie merytoryczne i zrozumiałe, ale przede wszystkim przydatne dla klientów Kancelarii i zgodne z obowiązującym prawem. Bardzo ważna była również optymalizacja tekstów pod roboty wyszukiwarek i umieszczenie ich w stylowej szacie graficznej. Wszystko musiało być zgodne z obowiązującymi wytycznymi Google.

  Nasze działania rozpoczęliśmy od zebrania informacji od zleceniodawcy. Pierwszym krokiem w tym kierunku było wypełnienie przez Klientkę informacyjnego briefu, a następnie szczegółowe ustalenia podczas rozmów z Panią Notariusz Moniką Zielińską. Na tej podstawie nasz grafik zaprojektował layout strony Kancelarii Notarialnej, a copywriter napisał teksty. Bieżący, bardzo dobry i stały kontakt z Klientką pozwolił nam na sprawne opracowanie wartościowych treści oraz stworzenie ciekawej wizualizacji strony. Po akceptacji projektu graficznego oraz tekstów, kolejny etap pracy nad stroną przejął web developer. Pracę zakończyły niezbędne testy użyteczności nowej strony internetowej.

  Efekt

  W końcowym efekcie powstała nowa strona internetowa, która jest dobrze zoptymalizowana pod kątem robotów wyszukiwarek oraz użytkowników. Jednymi z jej największych atutów są również:

  • atrakcyjna szata graficzna,
  • merytoryczne treści,
  • intuicyjna nawigacja.

  W witrynie każdy użytkownik sprawnie odnajdzie informacje, które są dla niego niezbędne, a dzięki temu będzie wstępnie przygotowany do wizyty u Notariusza. Kontakt z Kancelarią Notarialną ułatwiają bezpośrednie namiary telefoniczne, e-mail oraz czytelny i prosty do wypełnienia formularz kontaktowy. Dzięki szczegółowej mapce i informacjom lokalizacyjnym, klienci Kancelarii również z łatwością odnajdą samo biuro.

  Powrót na początek