KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PACTA

Data realizacji: sierpień 2011
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało budowę i wdrożenie strony internetowej dla Kancelarii Radcy Prawnego Pacta, mieszczącej się w Człuchowie. Udziela on pomocy prawnej zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Pracę rozpoczęliśmy od poznania konkurencji naszego Klienta i jego preferencji dotyczących własnej strony internetowej. Zgodnie z jego życzeniem strona www ma prosty, minimalistyczny design, aby nie odrywać uwagi od zamieszczonej na niej treści.

  U góry strony widzimy opracowaną przez grafika sekcję nawiązującą do zawodu wykonywanego przez naszego Klienta. Dzięki niej, osoba odwiedzająca stronę nie ma wątpliwości, czego dotyczą zamieszczone na niej treści.

  Wyraźna czcionka ułatwia czytanie, a separacja treści sprawia, że nawet przy dłuższym czytaniu wzrok użytkownika nie męczy się szybko.
  Zamieszczona na stronie głównej oś, na której zobrazowane są lata pracy naszego Klienta, pomaga uświadomić sobie użytkownikowi strony, że posiada on wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, poparte wieloma zawodowymi sukcesami. Dzięki temu, zyskuje on szansę przekonania do siebie kolejnych osób.
  Prosta, intuicyjna nawigacja strony, pomaga w znalezieniu potrzebnych treści. Na stronie możemy znaleźć wysokiej jakości tekst powitalny, jak i pełną ofertę kancelarii.

  Zakładka kontakt zawiera w sobie nie tylko informacje o numerze telefonu, adresie e-mail i miejscu, w którym mieści się kancelaria, ale zawiera również mapkę dojazdu. Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę, będąc zainteresowana spotkaniem w kancelarii, wie jak do niej trafić.

  Strona stanowi nie tylko kanał kontaktu z klientami, ale również umożliwia przedstawienie największych zalet kancelarii. Dzięki niej osoba rozważająca skorzystanie z usług radcy prawnego, szybko sięgnie po telefon.

  Efekt

  Efektem współpracy jest stabilna strona internetowa, oparta na działania hakerskie i działająca płynnie już od wielu lat. Dzięki stronie internetowej, kancelaria Pacta, zyskała możliwość pozyskania nowych klientów za pośrednictwem internetu.

  Powrót na początek