KLUB KARATE SHOTOKAN

Data realizacji: marzec 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Projekt dotyczył przygotowania strony www dla klubu karate z Człuchowa. Stworzenie strony internetowej pomogło w odświeżeniu wizerunku i przestawienia pełnego wachlarzu usług obejmującego nie tylko trening karate ale i organizację turniejów i szkoleń.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Projektując stronę, nasz grafik kierował się nie tylko doświadczeniem i zdobytą przez lata wiedzą, ale i sugestiami i wizją Klienta. Dlatego zaprojektowana strona jest utrzymana w stonowanej białej kolorystyce, przywołującej obraz stroju do karate. Kolory kimono uzupełniliśmy czerwienią i czernią, nawiązując tym samym do istniejącego już logo.

  Nasz klient życzył sobie, żeby strona www służyła mu przede wszystkim do publikowania aktualności dotyczących życia w klubie. Dlatego poza opisem kadry i uzyskanych uprawnień jak i osiągnięć pracowników, oszczędnie dobrano treści do publikacji. Strona przede wszystkim ma być kanałem kontaktu z osobami chcącymi rozpocząć swoją przygodę z treningami karate, czemu mogą służyć zdjęcia z zajęć w klubie i regularnie aktualizowane treści dotyczące życia jego członków. Zamieszczony kalendarz pokazuje najbliższe wydarzenia z życia klubu a informacja o czasie i miejscu odbywania się treningów pomaga zaplanować dzień osobom zainteresowanym dołączenie do klubu.

  Dzięki temu, osoba odwiedzająca stronę widzi, że wiele się w nim dzieje i warto zostać jego członkiem.
  U samej góry strony umieściliśmy numer telefonu, celem ułatwienia kontaktu z klubem oraz ikony umożliwiające przekierowanie do fanpage na portalach społecznościowych. Dzięki temu możliwa jest pełna identyfikacja wizualna firmy.

  Przygotowane treści zostały starannie zakodowane przez programistę. Stronę postawiliśmy na stabilnym serwerze, dzięki temu nawet po wielu latach od postawienia strony ładuje się szybko i bez komplikacji. Dodatkowo jest odporna na działania hakerskie.

  Efekt

  Efektem współpracy jest nowoczesna strona internetowa, utrzymana w stonowanej kolorystyce. Dzięki zamieszczonym na niej informacjom, osoba odwiedzająca stronę od samego początku widzi, jak funkcjonuje klub karate w Człuchowie.

  Strona internetowa pozwala na stworzenie identyfikacji wizualnej marki i zwiększenie rozpoznawalności w regionie. Połączanie kanałów kontaktu, takich jak Facebook, YouTube i numer telefonu zwiększa prawdopodobieństwo zainteresowania się działalnością klubu przez potencjalnego użytkownika strony i ułatwia pierwszy kontakt.

  Dzięki naszej pracy i stworzonej przez nas stronie, możliwe jest przedstawienie klubu jako miejsca pełnego profesjonalistów i nawiązanie współpracy z nowymi klientami i kontrahentami.

  Powrót na początek