KOMINIARZ JAKUB MAŁMYGA

Data realizacji: 2015
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie dotyczyło wykonania strony internetowej dla kominiarza z Warszawy. Świadczy on usługi kominiarskie, zarówno dla osób prywatnych jak i firm, na terenie stolicy i miasta Piaseczno.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Projektując stronę www dla kominiarza z Warszawy, wzięliśmy pod uwagę liczną konkurencję naszego Klienta. Dlatego zwróciliśmy szczególną uwagę na to, żeby zaprojektowana przez nas strona wyróżniała się na tle innych i przyciągała wzrok.

  U samej góry strony umieściliśmy numer telefonu, dzięki któremu potencjalny klient nie musi szukać kanału kontaktu. Nawet w przypadku problemów z połączeniem internetowym, może on szybko znaleźć numer telefonu do kominiarza i zadzwonić w celu umówienia wizyty.
  Po wejściu na stronę uwagę zwraca duży slider obrazujący kominy i dachy domów. Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę od razu może się domyślać, że znajduje się na stronie formy kominiarskiej.

  Zamieszczony przez nas slider jest ozdobą strony. Umieszczony na nim duży napis kominiarz nie pozostawia wątpliwości co do tematyki strony. Pozostała część oprawy graficznej została utrzymana w stonowanej kolorystyce i formie, żeby nie odwracać uwagi od zamieszczonych na niej treści. Uwagę zwraca dona część strony, wykonana przez naszego grafika formie obrazującej zarys budynków w mieście. Całość wygląda bardzo oryginalnie i zwraca uwagę na zamieszczone na tym polu treści. Umieściliśmy tam dane kontaktowe, przekierowanie na profile w mediach społecznościowych i mapę dojazdu. Dzięki temu klient szybko znajdzie potrzebne informacje.

  Na stornie głównej można również zobaczyć realizacje wykonanych prac, pokazujące profesjonalizm i przekonujące potencjalnego klienta o wysokiej jakości świadczonych usług.

  Tekst na stronę został napisany w taki sposób, żeby jak najlepiej przedstawić największe zalety firmy kominiarskiej i jednocześnie pomagać w pozycjonowaniu strony. Na stronie zamieściliśmy nie tylko opis rozwoju działalności, ale również pełną ofertę i zakładkę referencje, gdzie klienci mogą podzielić się swoją opinią z innymi. Dzięki pozytywnym recenzjom nawiązanie kolejnej współpracy jest łatwiejsze.

  Pokazanie naszego Klienta jako profesjonalisty ułatwia prowadzenie bloga firmowego, gdzie co miesiąc pojawiają się wpisy dotyczące zagadnień z branży. Dzięki temu potencjalny klient kominiarza wie, że ma do czynienia z osobą, która zna się na swoim fachu.

  Efekt

  Owocem współpracy jest stabilna, starannie zakodowana strona internetowa o estetycznym wyglądzie. Wypełniają ją wysokiej jakości treści, opisujące największe zalety naszego Klienta językiem korzyści. Dzięki tej wirtualnej wizytówce, nasz Klient ma możliwość zaprezentowania swoich usług szerokiej grupie odbiorców i zdobywania nowych zleceń.

  Powrót na początek