KPDA

Data realizacji: luty 2022
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej dla Biura Rachunkowego Marcina Sarnowskiego. Treści musiały być nie tylko atrakcyjne i zrozumiałe, ale również merytoryczne i przede wszystkim przydatne dla klientów. Bardzo ważna było ich zoptymalizowanie pod roboty wyszukiwarek i umieszczenie w interesującej szacie graficznej. Wszystko musiało być ponadto zgodne z obowiązującymi wytycznymi Google.
  Nasze działania rozpoczęliśmy od zebrania informacji od zleceniodawcy. Na podstawie briefingu, a także rozmów z Panem Marcinem Sarnowskim, właścicielem biura rachunkowego – nasz grafik zaprojektował layout strony biura, a copywriter napisał teksty. Bieżący, stały kontakt z Klientem pozwolił nam na sprawne przygotowanie wartościowych treści i ciekawej wizualizacji strony. Po zaakceptowaniu projektu graficznego oraz tekstów, kolejny etap pracy nad stroną należał do web developera. Pracę nad stroną zakończyły ważne testy użyteczności nowej strony internetowej.

  Efekt

  Stworzyliśmy stronę, która jest dobrze zoptymalizowana zarówno pod kątem robotów wyszukiwarek, jak i użytkowników. Jej atutem jest atrakcyjna szata graficzna, wartościowe treści oraz intuicyjna nawigacja. Tu każdy klient szybko odnajdzie informacje, które są dla niego niezbędne. Kontakt ułatwiają bezpośrednie namiary do biura rachunkowego oraz czytelny i łatwy do wypełnienia formularz kontaktowy.

  Powrót na początek