KRONE HEGN

Data realizacji: wrzesień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Krone Hegn to duńska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą elementów metalowych. Stworzyliśmy dla niej dwujęzyczną stronę internetową, umożliwiającą pozyskanie klientów z całego świata.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Inspiracją do stworzenia projektu była poprzednia strona internetowa naszego Klienta. Dlatego nasz projekt, zgodnie z życzeniem Klienta, został utrzymany w podobnej konwencji i kolorystyce. Dominują kolory czerwony i biały, a sama strona ma bardzo przejrzysty i prosty design.
  Poruszanie się po stronie ułatwia nawigacja, umieszczona u góry strony i grafiki obrazujące ofertę firmy i jej największe zalety.
  Przygotowana przez nas strona zawiera przyciski call to action (CTA) i została przygotowana w dwóch wersjach językowych. Dzięki temu nasz Klient zyskuje możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i promowania swojej marki.

  Efekt

  Owocem współpracy jest responsywna, nowoczesna strona www, dostosowana do potrzeb naszego Klienta. Nowoczesny design wpływa na odświeżenie wizerunku i stanowi wizytówkę, którą warto się pochwalić.

  Powrót na początek