MARCO GRANIT

Data realizacji: lipiec 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Pracę rozpoczęliśmy od rozmowy z Klientem, poznania jego oczekiwań dotyczących nowej strony. Przez lata współpracy jego firma rozwinęła się, poszerzyła zakres swoich usług, konieczna była więc zmiana starej strony. Jednocześnie, wpłynęła ona również na odświeżenie wizerunku firmy.

  Nasz copywriter po rozmowie z Klientem, przygotował zupełnie nowy, unikalny tekst na stronę. Przedstawia on największe zalety firmy Marco Granit, dokładny zakres usług i posiadane umiejętności. Jest łatwy i przyjemny w odbiorze dla użytkownika strony i przekonuje do skorzystania z usług właśnie tej firmy.

  Przygotowany tekst został umieszczony na opracowanym przez naszego grafika projekcie. Kolorystyka strony i użyte grafiki nie pozostawiają wątpliwości użytkownikowi strony – znajduje się na stronie internetowej zakładu kamieniarskiego.

  Projekt graficzny uzupełnia dopasowane do niego logo. Całość tworzy spójny, odświeżony wizerunek firmy Marco Granit.

  Układ strony został dobrany w taki sposób, żeby zwrócić uwagę potencjalnego klienta na najważniejsze dla Marco Granit – terminowość, wysoka jakość usług i przystępną cenę. Intuicyjna nawigacja pozwala na szybkie odnalezienie usług, którymi klient jest zainteresowany. Cały proces wspomaga wyszukiwarka, umieszczona u góry strony. Dzięki nim, korzystanie ze strony jest przyjemnością dla użytkownika.

  Wiemy, że strona to nie tylko prezentacja usług, dlatego u dołu każdej podstrony znajdują się dane kontaktowe naszego Klienta. Ułatwia to kontakt i nawiązywanie współpracy.

  Efekt

  Efektem współpracy jest nowoczesna, responsywna strona internetowa, która dobrze wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie klienta korzystającego z tabletu lub smartfona, a wiadomo, że takich osób jest coraz więcej.

  Profesjonalnie wykonana strona to nowa wizytówka firmy Marco Granit zapewniająca odświeżenie wizerunku, zgodnie z najnowszymi trendami. Poprzez tą zmianę, firma przekazuje klientowi komunikat – rozwijam się, dbam o Ciebie. Taki właśnie wizerunek marki Marco Granit jest zgodny z wizją naszego Klienta.

  Powrót na początek