Materiały reklamowe

Materiały reklamowe – projektowanie i produkcja najwyższej jakości!

Tradycyjne materiały reklamowe – takie jak wizytówki, ulotki, banery i kalendarze – zapewniają lepszą rozpoznawalność marki przez obecnych i potencjalnych klientów. Gdy kojarzą oni firmę, jej logo oraz używane barwy szybciej zdecydują się na zakup produktów lub skorzystanie z usług. Częściej też polecają ofertę firmy, którą dobrze znają.

Materiały reklamowe

W dzisiejszych czasach, czymś, co przyciąga ludzi do konkretnej firmy/do konkretnego miejsca czy osoby – jest jej wizerunek. Wizerunek, na który oprócz renomy firmy, szacunku i poważania w otoczeniu, składa się przede wszystkim rozpoznawalność wizualna.

Na rozpoznawalność pod względem wizualnym wpływa głównie chwytliwość i unikalność nazwy oraz oryginalność logo.

Obecnie nie tylko duże korporacje mogą się tym pochwalić. Także mniejsi przedsiębiorcy rozumieją, jak ważne jest wyróżnienie się z tłumu firm o tym samym profilu i pokazanie swojej oryginalności – tego, że to Twoja firma jest lepsza. Nie można zapominać także o fakcie, że unikalna, rozpoznawalna nazwa i oryginalne logo, czynią Ciebie lub Twój produkt widocznym w gąszczu setek czy nawet tysięcy firm. Dlatego też warto o to zadbać właśnie w tej chwili.

Kreacja wizerunku

Nasza firma zajmuje się profesjonalną kreacją wizerunku. W naszym zespole są ludzie doświadczeni, zorientowani na skuteczny efekt, który z pewnością zostanie zauważony i zapamiętany przez Twoich potencjalnych Klientów – a to stanowi połowę sukcesu!

Nasza firma natomiast udowadnia, że nie potrzeba wydawać ogromnych kwot, aby zapewnić sobie rozpoznawalność na rynku i przyciągnąć do siebie rzesze potencjalnych Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu kreacji wizerunku – przygotowujemy logo i materiały reklamowe na bardzo wysokim poziomie!

O Twoją rozpoznawalność zadbają specjaliści – osoby z ogromnym potencjałem i doświadczeniem w branży, które sprawią, że materiały reklamowe stworzone dla Twojej firmy, osiągną pożądany efekt i zadziałają skutecznie!

korzyści z posiadania dobrych materiałów reklamowych

Marketing reklamowy

W ramach działań zorientowanych na kreowanie wizerunku firmy i uwidocznienie go w internecie, nasza firma oferuje:

  • Dopasowanie wizerunku firmy do branży, w jakiej działa z jednoczesnym wzbudzeniem zainteresowania i dotarcie do grupy docelowej,
  • Kreację wizerunku z uwzględnieniem pozycjonowania marki na rynku,
  • Tworzenie efektu spójności z nazwą firmy oraz współgrania z ewentualnymi, pozostałymi markami Klienta – przy jednoczesnym zachowaniu unikalności,
  • Analizę konkurencji oraz rozwiązań stosowanych przez konkurencję w celu kreacji swojego wizerunku, celem czego jest jak najskuteczniejsze wyróżnienie Twojej firmy i sprawienie, że stanie się ona widoczna i rozpoznawalną na tle konkurencyjnych marek,
  • Nowoczesną typografię oraz najnowsze rozwiązania.

Oprócz projektowania logo, nasza firma świadczy usługi w zakresie marketingu reklamowego oraz innych form kreacji wizerunku (materiały reklamowe), gwarantujących zaznajomienie klienta z marką. Co sprawi, że firma na długo zapadnie w jego pamięci. I razie potrzeby skorzysta lub poleci on markę, którą zna i ceni.

Tradycyjne metody promocji

Projektowane i produkowane przez nas materiały reklamowe spełniają najwyższe standardy jakości i gwarantują rozpoznawalność w gąszczu tysiąca innych tego typu produktów. Zapewniamy innowacyjne rozwiązania. Z nami Twoja firma ma szansę szybko stać się jednym z liderów na rynku.

Mimo, iż internet jest polem, gdzie promocja marki ma największą skuteczność, to nie można zapominać także o tradycyjnych metodach kreowania wizerunku.

Aby uzyskać pełnię skuteczności promocji Twojej marki, warto połączyć ze sobą te dwie płaszczyzny – to zoptymalizuje efekt!

Zajmujemy się także projektowaniem i produkcją tradycyjnych narzędzi marketingowych:

  • ulotki,
  • kalendarze,
  • wizytówki,
  • inne materiały reklamowe.

Mimo rozwoju technologii i postępów poczynionych w branży marketingowej, wciąż ogromne znaczenie mają ulotki, kalendarze i wizytówki. Te tradycyjne materiały reklamowe są bowiem gwarantem obywania się z marką, niemalże w sposób nieprzerwany.

Kalendarze, ulotki i wizytówki

Warto w swoim biurze mieć plik ulotek i kilka firmowych kalendarzy. My zapewniamy ich najlepszą jakość i gwarancję zapisania się w myślach wielu ludzi!

Gdy potencjalny Klient przychodzi do Ciebie, chcąc poznać ofertę, mimowolnie dostrzega takie materiały reklamowe jak np. kalendarz na ścianie. Kalendarz może być również bardzo dobrym chwytem marketingowym jako podarunek dla Klienta. Po pierwsze sprawiając, że poczuje się on wyjątkowo, po drugie zakładając, że użyje go we własnym biurze (co dosyć często ma miejsce), automatycznie reklamuje Twoją markę.

Ulotki reklamowe również są dogodną opcją, ponieważ stosunkowo niski koszt ich zaprojektowania i produkcji sprawia, że możemy sobie pozwolić na zamówienie tysięcy sztuk tego materiału reklamowego – bez specjalnego nadwyrężania budżetu. Ulotki reklamowe rozdawane klientom, potencjalnym klientom odwiedzającym Twoje biuro czy nawet oferowane innym osobom, sprawią, że Twoja marka trafi do świadomości wielu osób.

Nie zapominajmy o najważniejszym – wizytówki. Z pozoru jest to tylko kawałek grubszego papieru, ale zawiera on najcenniejsze informacje. Na każdej wizytówce powinny być widoczne: imię i nazwisko osoby do kontaktu oraz nazwa firmy wraz z jej adresem, telefon kontaktowy, adres e-mail i adres domeny internetowej. Ważne jest także, aby ta wizytówka nie była kolejnym białym, szarym czy żółtym kartonikiem, który otrzyma Twój klient/potencjalny klient – wizytówka ma się wyróżniać i pozostawić pozytywne wrażenie dotyczące Twojej firmy.

W trosce o jak najwyższą skuteczność działań marketingowych oraz materiałów reklamowych, nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi! Materiały reklamowe wykonywane są przez specjalistów w tej branży, za pomocą najlepszych programów graficznych oraz materiałów o wysokiej jakości. Wszystko po to, aby zbudować naszym Klientom zaufanie, prestiż, a trafiając do grupy docelowej – zapisać się w pamięci odbiorców i sprawić, że w razie potrzeby to właśnie ta, a nie inna marka przyjdzie im na myśl i zostanie wybrana lub polecona.

Oferujemy materiały reklamowe najwyższej jakości – wizytówki, ulotki, kalendarze i inne!

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek