MEBLE MAGO

Data realizacji: wrzesień 2016
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Zlecenie dotyczyło stworzenia pełnej identyfikacji wizualnej dla firmy Meble Mago z Chojnic. Meble Mago jest producentem mebli ogrodowych z drewna, wykorzystującym bogactwo lokalnego produktu z Borów Tucholskich. Swoje produkty sprzedaje w całej Polsce m.in. za pośrednictwem takich stron jak allegro czy olx.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Projekt obejmowała stworzenie projektu graficznego strony, przygotowanie tekstów i zakodowanie strony. Aby stworzyć całkowitą identyfikację wizualną, wykonaliśmy również logo, które doskonale komponuje się ze stroną i nawiązuje do tematyki branży.

  Po kontakcie z Klientem przystąpiliśmy do pracy nad projektem graficznym strony. Aby ułatwić potencjalnym klientom kontakt z firmą Meble Mago, u samej góry strony umieściliśmy numer telefonu, adres mailowy i godziny otwarcia. Dzięki zamieszczeniu ich na kontrastującym czarnym tle są dobrze widoczne dla każdego użytkownika.

  U góry znajdują się też kanały sprzedaży wysyłkowej, takie jak olx czy allegro, dzięki czemu klient szybko może dokonać zakupu mebli. Zwiększa to szansę na wzrost zysków ze sprzedaży.

  Poza kilkoma kontrastującymi elementami cała strona utrzymana jest w ciepłej, stonowanej kolorystyce drewna. Dzięki temu, nawet bez zaznajomienia się z zawartymi na niej treściami, jej użytkownik wie, czego dotyczy jej tematyka. U góry strony znajduje się slider pokazujący realizacje wykonane przez Meble Mago. Dobrze wyeksponowany produkt zwraca uwagę i w połączeniu z chwytliwymi hasłami zachęca do zakupu.

  Potencjalnego klienta przekonują również zamieszczone grafiki opisujące największe zalety produktu i referencje od zadowolonych kupujących.
  U samego dołu zamieściliśmy formularz kontaktowy, umożliwiający szybki kontakt.

  Projekt graficzny uzupełniliśmy wysokiej jakości tekstami, przestawiającymi zalety produktów oferowanych przez firmę i wyznawane przez nią wartości. Dzięki temu, klient jest świadomy, że dokonuje zakupu dobrej jakości mebla, wykonanego z dbałością o każdy szczegół z dostępnych regionalnie materiałów.Treści zawarte na stronie zostały napisane przez znającego branże copywritera, dzięki czemu zawierają profesjonalny opis produktu, będąc jednocześnie zrozumiałymi dla odbiorcy.

  Zamieszczona na stronie mapka ułatwia dojazd do firmy mieszkańcom Chojnic i okolic.

  Efekt

  Efektem współpracy jest całkowita identyfikacja wizualna firmy. Stworzone przez nas logo i strona internetowa stanowią spójną całość, będącą profesjonalną prezentacją firmy Meble Mago. Dzięki niej możliwe jest ciągłe pozyskiwanie nowych klientów szukających mebli ogrodowych w internecie.

  Powrót na początek