MINGA

Data realizacji: lipiec 2018
Zaprojektowaliśmy: Logotyp, Wizytówka

Nasi Klienci prowadzą dwie działalności – Pani Justyna Minga z zajmuje się świadczeniem usług mobilnego doradcy finansowego, natomiast Pan Krzysztof jest fotografem. Przygotowaliśmy dla nich identyfikację wizualną w postaci logo i projektów wizytówek.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Logotyp, Wizytówka

  Pracę rozpoczęliśmy od poznania oczekiwań naszych Klientów. Dzięki ustaleniu warunków współpracy i poznaniu potrzeb i wizji Klienta, nasz grafik sprawnie stworzył satysfakcjonujący projekt logo i wizytówek.
  Zgodnie z życzeniem Klientki, do zaprojektowania jej logo i wizytówki, użyliśmy fontu szeryfowego, podkreślającego profesjonalizm, dodatkowo podkreślony przez wybraną kolorystykę. Minimalizm ułatwia zapamiętanie wizytówki i logo i wyróżnia je na tle konkurencji. Kolor błękitny dodaje poważnego charakteru. Logo i wizytówka mają oficjalny charakter, odpowiadający charakterystyce branży naszej Klientki.
  Projekt dla Pana Krzysztofa miał opierać się wizerunku aparatu i zachowaniu minimalizmu. Dlatego przygotowana przez nas grafika jest prosta w formie i łatwo pokazuje, czym zajmuje się nasz Klient. W celu ułatwienia czytania, wykorzystaliśmy font bezszeryfowy. Kolorystyka wizytówki i logo jest zgodna z życzeniem Klienta.

  Efekt

  Efektem współpracy są dwa projekty logo i wizytówek, które pozwolą na stworzenie identyfikacji wizualnej naszych Klientów i zwiększą rozpoznawalność ich firm. Dzięki stworzonym przez nas projektom, nasi Klienci mogą pochwalić się profesjonalnymi wizytówkami, podnoszącymi prestiż firmy i ułatwiającymi kontakt.

  Powrót na początek