Montaż video

Montaż filmów video – wykreuj wizerunek i zatrzymaj wspomnienia

Montaż video to sposób na wykreowanie wizerunku marki przy filmach promocyjnych, ale również recepta na stworzenie pełnego napięci filmu pamiątkowego z rodzinnej uroczystości. Profesjonalnie wykonany montaż filmu video przesądza o jego odbiorze – nie ryzykuj, powierz go profesjonalistom!

montaż video

Montaż video – co to takiego

Nasza firma oferuje usługi profesjonalnego montażu filmów. Montaż filmu video to nie tylko połączenie ze sobą obrazu oraz wgranie dźwięku. Montaż video to dla nas przede wszystkim jak najlepsze zgranie efektów dźwiękowych z wizualnymi – to odpowiednie dostosowanie muzyki do obrazu. Dzięki temu uzyskujemy spójny przekaz. Umiejętny montaż potrafi całkowicie zmienić odbiór filmu.

Na czym polega dobry montaż filmów video

Usługi montażu filmów video wykonujemy za pomocą profesjonalnego oprogramowania do montażu zarówno dźwięku, jak i obrazu. To dzięki temu tworzymy filmy w najwyższej rozdzielczości, które potrafią usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającą Klientelę – stąd tez posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów!

Nasza firma zajmuje się montażem filmów każdego rodzaju. Są to m.in.:

  • filmy ślubne oraz weselne,
  • filmy promocyjne miast i regionów,
  • filmy promocyjne firm i ośrodków wypoczynkowych,
  • teledyski,
  • eventy,
  • filmy dokumentujące imprezy firmowe i jubileusze działalności.

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, co nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o efektywność i wygodę pracy. Montaż filmów wykonujemy z materiałów własnych, ale także i z tych, dostarczonych przez Klientów. Montaż video wykonujemy we wszystkich cyfrowych technologiach zapisu!

Nasza firma to zespół doświadczonych osób, znających wiele przydatnych trick’ów filmowych. W montaż video oferowany przez nas wchodzi czołówka, podkład muzyczny, efekty specjalne oraz napisy, jeśli Klient tego wymaga.

Dlaczego warto nam zaufać

Montaż filmów video wykonujemy także zdalnie. Zapewniamy odbiór i wysyłkę materiałów w absolutnie dowolnym formacie video!

Wielu osobom wydawać się może, że montaż filmów video to nic trudnego, zwłaszcza obecnie, kiedy w Internecie można pobrać mnóstwo programów do samodzielnej obróbki filmów i zdjęć – w dodatku można to zrobić całkowicie za darmo! Programy te co prawda cechują się dużą funkcjonalnością i w swojej ofercie mają wiele ciekawych efektów wizualnych jednak, jeśli chodzi montaż video to nie jest to najlepszym rozwiązaniem. Chcąc uzyskać profesjonalny efekt, warto wybrać osoby doświadczone, które posiadają wiedzę dotyczącą obsługi sprzętu i oprogramowania.

Posiadamy nie tylko zaawansowany sprzęt, przeznaczony do montażu filmów video ale i duże doświadczenie w jego obsłudze. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący materiał video. Montażem video zajmujemy się na co dzień, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje i szukając innowacyjnych rozwiązań.

Do kogo kierowana jest oferta montażu video?

Filmy zyskały ogromną popularność – są doskonałą formą przekazania informacji, opowiedzenia historii oraz potrafią zachować doskonałe wspomnienia!

Montaż filmów bardzo często jest wykorzystywany także do celów marketingowych, ale nie rzadziej jest to forma uwiecznienia pewnych wydarzeń z życia, imprez firmowych, eventów, koncertów, wakacji, wesel etc. Dobrze zmontowany film to nie tylko wspaniała pamiątka, która porywa wyobraźnię i nie pozwala na nudę, ale i doskonałe narzędzie marketingowe. Dzięki dobrze zmontowanemu materiałowi video, pokazujesz tylko to, co chcesz i kreujesz taki wizerunek Twojej marki, na jakim najbardziej Ci zależy!

Nasze usługi kierowane są więc zarówno do firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów.

Oferujemy montaż filmów video przesłanych zdalnie jak i dostarczonych z okolicznych miejscowości na Kaszubach: Człuchów, Chojnice, Czersk, Swornegacie, Szczecinek, Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Brusy, Jastrowie i Charzykowy.

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek