Oferta dla kwiaciarni
strony www i reklama w internecie

Strony internetowe dla kwiaciarni

Budujemy strony internetowe dla kwiaciarni i sklepów związanych z branżą florystyczną. Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego o tematyce ogrodowej, pozwoliło nam na poznanie tej branży. Dlatego stworzone przez nas strony są odpowiedzią na potrzeby współczesnego klienta. Możemy przygotować dla Twojej firmy stronę według unikatowego projektu lub opartą na szablonie.

Tworząc nową stronę internetową zwracamy uwagę nie tylko na jej estetyczny wygląd, ale i funkcjonalność i łatwość w obsłudze. Dzięki temu strona jest przyjazna dla użytkownika.

Dzięki zamieszczonym w witrynie wysokiej jakości treściom, przygotowanym przez copywritera z doświadczeniem w pisaniu tekstów o tematyce ogrodowej i florystycznej, przedstawisz swojemu klientowi wszystkie zalety oferowanych przez Ciebie produktów i usług.

strona i reklama to nowi klienci i wyższe zyski

Unikalna strona www dla kwiaciarni

Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego proponujemy Ci unikalny projekt strony internetowej, który zachwyci Twoich klientów swoją oryginalnością i funkcjonalnością.
Dzięki idealnie dostosowanemu do Twoich potrzeb projektowi, stworzonemu od podstaw przez naszych grafików i programistów, zyskujesz kontrolę nad efektem końcowym. Możesz więc stworzyć dokładnie taką stronę, o jakiej marzysz.
Aby witryna dobrze wyświetlała się w wyszukiwarce Google, umieścimy na niej wysokiej jakości teksty, zoptymalizowane pod słowa kluczowe. Twój klient znajdzie na niej wyczerpujące informacje o Twoich produktach i usługach, a strona stanie się dobrze widoczna.
Żeby przekonać potencjalnego klienta do wybrania właśnie Twojej firmy, zamieścimy na stronie zdjęcia gotowych produktów i świadczonych usług oraz obszerny opis Twoich umiejętności i doświadczenia.

Tania, szablonowa strona internetowa dla kwiaciarni

Dla osób, które dopiero rozwijają swoją działalność, polecamy strony oparte na przygotowanym przez nas szablonie. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem internetowym i nie chcą przeznaczać na to zbyt dużego budżetu.
Strona szablonowa to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, stwarzające możliwość zaistnienia Twojej kwiaciarni w internecie.
Posiadanie własnej strony internetowej sprawi, że Twoja firma będzie wyglądała na profesjonalną, dbającą o Klienta  oraz ciągły rozwój.

Reklama i pozycjonowanie stron kwiaciarni

Oferujemy również usługę pozycjonowania stron. Niezależnie od tego, czy witryna została przygotowana przez Haiku Studio, czy inną agencję,  możemy zadbać o to, aby była dobrze widoczna w wyszukiwarce Google, a prowadzona przez Ciebie kwiaciarnia zyskała nowych klientów.

Pozycjonowanie opieramy na sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych zabiegach, które od lat pomagają naszym Klientom osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę w tej dziedzinie, ponieważ doskonale wiemy, że w naszym zawodzie ważne jest bycie na bieżąco!

jak możemy Ci pomóc w rozwoju firmy i co zyskasz

Co nowego na blogu?

Customer Journey Map- jak stworzyć podróż klienta pełną pozytywnych wrażeń

Dla właściciela firmy ważna jest satysfakcja klienta oraz jego lojalność wobec firmy lub marki. Sukces każdego przedsiębiorstwa uwarunkowany jest sprzedażą jej usług, produktów, a także pozytywnego wizerunku, który odbiera klient. Firmy na różne sposoby próbują przyciągnąć do siebie klientów wydając majątek na reklamę, promocję, rabaty oraz programy lojalnościowe. Jednak mimo przeznaczonych przez przedsiębiorstwo milionów na

Co powinna zawierać strona internetowa, aby była skuteczna?

Dobra strona przyciągnie i zatrzyma Każda witryna musi ładnie prezentować się wizualnie i prawidłowo funkcjonować. To podstawa. Jednak w internecie nadal można znaleźć przykłady stron wzbudzających jedynie uśmiech politowania. Takich, z których szybko się ucieka na dobrze wykonane oraz przyjazne serwisy konkurencji. Żaden poważny właściciel firmy nie może sobie pozwolić na zaniedbania w tej kwestii,

Powrót na początek