Optymalizacja SEO stron WWW

Optymalizacja SEO stron WWW

Problem z widocznością w Google? Rozwiązaniem jest optymalizacja strony!

Po co mi optymalizacja strony WWW?

Brak optymalizacji strony zgodnie ze wskazówkami Google dla webmasterów to jeden z powodów, dla których oferta Twojej firmy jest w tyle za konkurencją w organicznych wynikach wyszukiwania. W praktyce oznacza to tylko tyle, że jeśli do tej pory nikt nie przeprowadził podstawowego audytu SEO i nie wskazał na błędy techniczne, które mają negatywny wpływ na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce, zajęcie pierwszego miejsca będzie kosztowało Cię znacznie więcej niż powinno.

Optymalizacja SEO strony WWW przez zespół Haiku Studio to przede wszystkim:

INFOGRAFIKA

 • weryfikacja kodu źródłowego strony WWW,
 • analiza sposobu prezentacji treści,
 • optymalizacja oprawy graficznej,
 • dostosowanie technologii strony do standardów mobile (RWD),
 • wypełnienie podstron znacznikami meta,
 • audyt duplikacji treści.

Korzyści z optymalizacji SEO strony WWW

 1. Poprawa widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google

  W ciągu kilku – kilkunastu dni od wdrożenia wszystkich poprawek optymalizacyjnych, odnotujesz wyraźny wzrost ruchu z Google. Jak bardzo? Im więcej błędów wyeliminujemy, tym lepszego efektu możesz się spodziewać. Optymalizacja strony bezpośrednio wpływa na widoczność Twojej strony, więc nie warto jej lekceważyć.

 2. Obniżenie wydatków na prowadzenie bieżącej kampanii SEO [linkbuilding]

  Kompleksowa optymalizacja stron WWW skutecznie obniża koszty prowadzenia kampanii SEO przez agencję; przede wszystkim w kontekście pozyskiwania nowych linków.

 3. Poprawa użyteczności strony dla użytkownika

Na optymalizację SEO składa się w sumie kilkadziesiąt czynników – wśród nich także te, które pośrednio lub bezpośrednio wpływają na sposób prezentacji treści dla Klienta docelowego.Czy moja strona kwalifikuje się do optymalizacji SEO?

Dzięki optymalizacji SEO jesteś w stanie nie tylko zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce, ale i obniżyć koszty pozycjonowania. Dzięki optymalizacji stron www, sprawiamy że Twoje witryny są wysoko wyświetlane w wyszukiwarce, więc osoby szukające oferowanych przez Ciebie produktów i usług, trafią właśnie na Ciebie!

Optymalizacja strony ma bardzo duże znaczenie dla pozycjonowania i odbioru Twojej witryny przez użytkowników. Wartościowe, dobrze rozplanowane teksty, z odpowiednią ilością fraz kluczowych, zapewniają wysokie pozycje i pozwalają na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji. Dobrej jakości treści zaspokoją ciekawość potencjalnego klienta i pomogą zbudować zaufanie do Twojej marki. Optymalizacja stron www ma bardzo duże znaczenie dla

Z powodzeniem podejmujemy się optymalizacji SEO stron opartych m.in. o:

 • autorskie silniki CMS,
 • HTML + CSS (bez systemu zarządzania treścią),
 • WordPress,
 • Joomla,
 • Drupal,
 • PrestaShop,
 • Magento.

Skorzystaj z optymalizacji SEO i daj sobie szansę na rozwój swojej firmy!

Co nowego na blogu?

Co wpływa na koszt wykonania strony internetowej?

Kto tworzy stronę internetową? Trudno znaleźć człowieka renesansu W sieci można znaleźć oferty geniuszy, którzy obiecują kompleksową usługę stworzenia strony internetowej od A do Z, w jakże korzystnej na pierwszy rzut oka cenie 100 – 300 zł. Aż chce się skorzystać, ale zanim to zrobisz, pomyśl przez chwilę. Czy do budowy domu zatrudnisz jedną osobę,

Jak stosować kolory na stronie internetowej?

Kolory na stronie www mają znaczenie! Kolor wpływa nie tylko na nasze emocje, ale nawet na zachowania. Każda osoba ma podświadomie zakodowaną paletę barw, która wywołuje określone reakcje i skojarzenia. Często są one ściśle związane z wcześniejszymi doświadczeniami oraz bardzo indywidualnymi wspomnieniami. Jeżeli w domu rodzinnym ściany były pomalowane na żółto i w naszej pamięci

Powrót na początek