Optymalizacja SEO stron WWW

Optymalizacja SEO stron WWW

Problem z widocznością w Google? Rozwiązaniem jest optymalizacja strony!

Po co mi optymalizacja strony WWW?

Brak optymalizacji strony zgodnie ze wskazówkami Google dla webmasterów to jeden z powodów, dla których oferta Twojej firmy jest w tyle za konkurencją w organicznych wynikach wyszukiwania. W praktyce oznacza to tylko tyle, że jeśli do tej pory nikt nie przeprowadził podstawowego audytu SEO i nie wskazał na błędy techniczne, które mają negatywny wpływ na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce, zajęcie pierwszego miejsca będzie kosztowało Cię znacznie więcej niż powinno.

Optymalizacja SEO strony WWW przez zespół Haiku Studio to przede wszystkim:

INFOGRAFIKA

 • weryfikacja kodu źródłowego strony WWW,
 • analiza sposobu prezentacji treści,
 • optymalizacja oprawy graficznej,
 • dostosowanie technologii strony do standardów mobile (RWD),
 • wypełnienie podstron znacznikami meta,
 • audyt duplikacji treści.

Korzyści z optymalizacji SEO strony WWW

 1. Poprawa widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google

  W ciągu kilku – kilkunastu dni od wdrożenia wszystkich poprawek optymalizacyjnych, odnotujesz wyraźny wzrost ruchu z Google. Jak bardzo? Im więcej błędów wyeliminujemy, tym lepszego efektu możesz się spodziewać. Optymalizacja strony bezpośrednio wpływa na widoczność Twojej strony, więc nie warto jej lekceważyć.

 2. Obniżenie wydatków na prowadzenie bieżącej kampanii SEO [linkbuilding]

  Kompleksowa optymalizacja stron WWW skutecznie obniża koszty prowadzenia kampanii SEO przez agencję; przede wszystkim w kontekście pozyskiwania nowych linków.

 3. Poprawa użyteczności strony dla użytkownika

Na optymalizację SEO składa się w sumie kilkadziesiąt czynników – wśród nich także te, które pośrednio lub bezpośrednio wpływają na sposób prezentacji treści dla Klienta docelowego.Czy moja strona kwalifikuje się do optymalizacji SEO?

Dzięki optymalizacji SEO jesteś w stanie nie tylko zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce, ale i obniżyć koszty pozycjonowania. Dzięki optymalizacji stron www, sprawiamy że Twoje witryny są wysoko wyświetlane w wyszukiwarce, więc osoby szukające oferowanych przez Ciebie produktów i usług, trafią właśnie na Ciebie!

Optymalizacja strony ma bardzo duże znaczenie dla pozycjonowania i odbioru Twojej witryny przez użytkowników. Wartościowe, dobrze rozplanowane teksty, z odpowiednią ilością fraz kluczowych, zapewniają wysokie pozycje i pozwalają na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji. Dobrej jakości treści zaspokoją ciekawość potencjalnego klienta i pomogą zbudować zaufanie do Twojej marki. Optymalizacja stron www ma bardzo duże znaczenie dla

Z powodzeniem podejmujemy się optymalizacji SEO stron opartych m.in. o:

 • autorskie silniki CMS,
 • HTML + CSS (bez systemu zarządzania treścią),
 • WordPress,
 • Joomla,
 • Drupal,
 • PrestaShop,
 • Magento.

Skorzystaj z optymalizacji SEO i daj sobie szansę na rozwój swojej firmy!

Co nowego na blogu?

Co powinna zawierać strona internetowa, aby była skuteczna?

Dobra strona przyciągnie i zatrzyma Każda witryna musi ładnie prezentować się wizualnie i prawidłowo funkcjonować. To podstawa. Jednak w internecie nadal można znaleźć przykłady stron wzbudzających jedynie uśmiech politowania. Takich, z których szybko się ucieka na dobrze wykonane oraz przyjazne serwisy konkurencji. Żaden poważny właściciel firmy nie może sobie pozwolić na zaniedbania w tej kwestii,

Jak pisać teksty na stronę internetową, które przyciągną uwagę? Kilka porad

Teksty opublikowane na stronach internetowych pełnią wiele ról. Pisane są po ty, by były uzupełnieniem dla precyzyjnie „uszytej” grafiki, by znalazły się w nich frazy kluczowe w idealnych proporcjach, by z sukcesem walczyły co najmniej o Top 10 w rankingu Google, by w końcu ktoś mógł je przeczytać. Nie jest tak, że tekst na stronę

Powrót na początek