POMARAŃCZOWE JA

Data realizacji: listopad 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Nowa szata graficzna strony powstała dzięki wielu rozmowom i konsultacjom. Firma Pomarańczowe ja to grupa profesjonalistów, którzy swoją stroną internetową udowadniają profesjonalne podejście do Klienta. Projekt strony internetowej został utrzymany w konwencji, którą zaproponowali Klienci. Dominuje na niej kolor pomarańczowy, który nawiązuje bezpośrednio do nazwy firmy. Strona posiada wiele zakładek ofertowych, które pozwalają klientom na znalezienie potrzebnych im informacji. Stworzyliśmy blog, na którym powstawać będą wartościowe teksty dotyczące zagadnień związanych z psychologią. Elementem strony internetowej są wizytówki psychologów, udzielających pomocy swoim pacjentom.

  Na stronie zastosowaliśmy funkcję Hover, dzięki której wybrane segmenty są lepiej i atrakcyjniej widoczne. Strona zbudowana jest w oparciu o silnik WordPress.

  Efekt

  Efekt naszej współpracy to nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zgodna z życzeniami Klienta strona internetowa. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o działalności firmy. 

   

  Powrót na początek