FAST-TRANS

Data realizacji: marzec 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało stworzenie strony www dla firmy Fast – Trans z Poznania. Fast – Trans od lat zajmuje się udzielaniem pomocy drogowej w Poznaniu i okolicznych miejscowościach, stale rozwijając swoją działalność.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Tworząc projekt graficzny strony, postawiliśmy na prostotę i nowoczesność. Strona jest przeznaczona dla osób szukających pomocy drogowej, często na urządzeniach mobilnych, dlatego została przygotowana w taki sposób, żeby dobrze się wyświetlać na wszystkich urządzeniach.

  Kolorystyka strony to przede wszystkim pomarańcz, który jest najczęstszym skojarzeniem z pomocą drogową. Dzięki temu strona wywołuje jasne skojarzenie z profilem działalności naszego Klienta, a osoba odwiedzająca stronę od razu wie, że znajduje się na witrynie poświęconej takiej tematyce.

  Aby zachować kontrast, na stronie występują też elementy niebieskiego, mające na celu, zgodnie z psychologia kolorów, podkreślenie profesjonalizmu firmy.
  U samej góry strony umieściliśmy najistotniejsze dla Klienta informacje. Przede wszystkim numer telefonu i hasła zachęcające do wybrania firmy Fast – Trans. Całość uzupełniają grafiki i zdjęcia floty firmy.

  Stworzony przez naszego grafika projekt strony został uzupełniony wysokiej jakości treściami, przygotowanymi przez naszego copywitera, w porozumieniu z Klientem. Dzięki temu najlepiej oddaje zalety firmy i przestawia ją jako profesjonalne przedsiębiorstwo, z długoletnim doświadczeniem, które nie boi się żadnego zlecenia.

  Aby zdobyć wiarygodność w oczach potencjalnego klienta, na stronie zamieściliśmy pełny opis świadczonych usług, wraz ze zdjęciami z wykonanych akcji.
  Dzięki temu, osoba odwiedzająca stronę widzi, że firma Fast – Trans dysponuje wysokiej klasy sprzętem i posiada duże doświadczenie zarówno w holowaniu samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz maszyn.

  Fast – Trans to nie tylko pomoc drogowa ale również warsztat samochodowy i parking. Strona internetowa to miejsce, gdzie może zaprezentować pełen zakres oferty, informując o niej szerokie grono potencjalnych klientów.

  Strona internetowa posiada również zakładkę bloga firmowego, na którym nasz Klient ma możliwość przedstawienia siebie jako eksperta w swoim fachu. Dzięki publikacji wpisów, treści na stronie są stale aktualizowane. Ma to dwie zasadnicze zalety: strona jest atrakcyjna dla potencjalnego klienta, widać że ciągle coś się na dzieje, jak i dobrze oceniana przez roboty Google. Dzięki temu, nasz Klient osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

  Efekt

  Owocem naszej pracy jest nowoczesna, responsywna strona internetowa, obrazująca największe zalety firmy. Dzięki wysokiej jakości tekstom zamieszczonym na stronie, uzupełnionymi efektownym projektem graficznym, strona jest przyjazna w odbiorze i stanowi cenne źródło informacji dla potencjalnego klienta.
  Dzięki stronie www firma Fast – Trans zyskuje możliwość pozyskania nowych klientów, szukających pomocy drogowej w internecie.

  Powrót na początek