SZEREDI

Data realizacji: luty 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Projekt dotyczył stworzenia strony dla firmy szeredi. Jest to rodzinna firma, zajmująca się holowaniem aut osobowych i ciężarowych i transportem międzynarodowym. Firma powstała w Świdnicy i działa od 1980 roku.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Tworząc stronę internetową i dobierając szatę graficzną, zwróciliśmy uwagę na dopasowanie jej do istniejącego już logo. Dzięki temu możliwa jest pełna identyfikacja wizualna firmy.

  Dokładne zaplanowanie rozmieszczenia grafik i treści na stronę umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji osobom poszkodowanym w wypadku, nawet wtedy gdy znajdują się pod wpływem silnego stresu. Elementy najistotniejsze, takie jak numer telefonu zostały umieszczone na górze strony. Pozostałe treści przedstawiają zalety współpracy z firmą szeredi.

  Wykwalifikowani pracownicy i wysokiej jakości sprzęt zostały przestawione w ciekawej i przyciągającej wzrok formie, dzięki czemu strona jest atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy.

  Układ strony internetowej nawiązuje do poprzedniego, posiadanego przez Klienta projektu, dzięki czemu została zachowana ciągłość przy jednoczesnym odświeżeniu wizerunku i dopasowaniu strony do obecnych wymogów robotów wyszukiwarki Google. Dzięki temu Klienci odwiedzając nową witrynę mają poczucie ciągłości i bazują na zbudowanym od wielu lat zaufaniu a strona wysoko wyświetla się w wyszukiwarce.

  Zamieszczone zdjęcia floty i opis posiadanego sprzętu są cenną wskazówką dla klienta, że warto wybrać tę firmę do współpracy. Podkreślają profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, która nie zmienia się od lat. Kolorystyka nawiązuje do pomocy drogowej, dzięki temu osoba odwiedzająca stronę od razu, nawet bez czytania zawartych na niej treści, domyśla się profilu działalności firmy.

  Stworzona przez nas strona jest przyjazna urządzeniom mobilnym, takim jak komputery czy tablety. Mamy świadomość, że w przypadku takiego profilu działalności jest to szczególnie ważne, ponieważ w sytuacji kiedy potrzebna jest pomoc drogowa, potencjalni odbiorcy najczęściej poszukują informacji za pośrednictwem smartphona.

  Efekt

  Owocem współpracy z firmą szeredi jest zwiększenie rozpoznawalności marki i dostosowanie wizerunku do potrzeb potencjalnych klientów. Dlatego strona została zbudowana w sposób nowoczesny i estetyczny i działa sprawnie w kilku wersjach językowych. Umożliwia to pozyskanie klientów nie tylko z kraju ale i z zagranicy.
  Odświeżenie treści i dokładne kodowanie sprawia, że strona jest odporna na ataki hakerskie i wysoko wyświetla się w wyszukiwarce. Znacząco zwiększa to szanse na to, że osoba poszukująca wykwalifikowanej pomocy drogowej, wybierze właśnie naszego Klienta. Połączenie strony z social media jest odpowiedzią na panujące trendy i daje odwiedzającemu możliwość zapoznania się z pozytywnymi opiniami klientów, co przekonuje do wybrania właśnie firmy szeredi.
  Nasze działania doprowadziły do dynamicznego rozwoju firmy i zwiększenia liczby klientów.

  Powrót na początek