POZNANIE

Data realizacji: sierpień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Poznanie to gabinet psychologiczny, w którym współpracują cztery Panie psycholog. Udzielają pomocy osobom będącym w kryzysie, parom, rodzinom, osobom uzależnionym i dzieciom oraz młodzieży. Szeroko zdobyta wiedza i doświadczenie, pozwala im udzielać pomocy osobom potrzebującym pomocy psychologicznej oraz chcącym lepiej poznać siebie oraz prowadzić różnego typu warsztaty.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Nasza praca polegała na stworzeniu całkowitej identyfikacji wizualnej, obejmującej stworzenie logo i strony internetowej. Po poznaniu wymagań naszych Klientek, przystąpiliśmy do pracy. Ustaliliśmy, że kolorami przewodnimi będą biel i fiolet, barwy neutralne i budzące zaufanie. Dzięki nim i specjalnemu układowi strony, całość jest przejrzysta i łatwo dostępna dla użytkownika strony.
  U góry strony znajduje się banner, wywołujący pozytywne skojarzenia u osoby odwiedzającej stronę i przyciągający wzrok. Dzięki podziałowi strony na boxy, zyskujemy przejrzystość i ułatwione poruszanie się po niej. Zastosowanie ikon, pozwala na szybkie znalezienie interesującej nas treści i poznanie oferty gabinetu.
  Górna nawigacja sprawia, że użytkownik szybko znajdzie interesującą go część oferty.
  Bezszeryfowy font, ułatwia czytanie zamieszczonych na stronie treści a odpowiednie formatowanie tekstu, czynią go przystępnym i przyjaznym użytkownikowi strony. Stronę wyróżnia lekki wygląd, i przyjazny interfejs.
  Zaprojektowane przez nas logo, zgodnie z życzeniem Klientek posiada prostą formę, dzięki której główne założenia gabinetu są dobrze widoczne i nie odwracają uwagi od najważniejszego przekazu.

  Efekt

  Efektem owocnej współpracy jest nowoczesna, responsywna strona internetowa, utrzymana w stonowanej kolorystyce. Pozytywnie kojarzące się zdjęcia i kolory, ułatwiają zdobycie zaufania osoby odwiedzającej stronę i pozwalają na przedstawienie się z jak najlepszej strony. Całości dopełniają wyczerpujące treści, przygotowane przez nasze Klientki, tworząc spójny wizerunek profesjonalnego gabinetu psychologicznego, do którego warto zwrócić się po pomoc czy poradę.

  Powrót na początek