Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie – wymierne efekty i duże zyski

Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej w przeglądarce Google możesz przyciągnąć potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Będziesz dobrze widoczny w internecie i szybko trafisz do osób zainteresowanych Twoją ofertą! Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych m.in. sklepów stacjonarnych, lokalnych firm usługowych oraz przedsiębiorstw, świadczących swoje usługi wyłącznie online.

seo i pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www często nazywane jest SEO (ang. search engine optimization). Pozycjonowanie stron www ma na celu utrzymanie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania przeglądarki. Chodzi tutaj głównie o zdobycie i utrzymanie pozycji na czele tzw. naturalnych wyników wyszukiwania. Są to wyniki z linków bezpłatnych, które nie są wspierane w sposób płatny, sztuczny etc.

Pozycjonowanie stron to wszelkiego typu działania o podłożu marketingowym, które mają ostatecznie doprowadzić do pozyskania klienta. Pozycjonowanie stron internetowych to czynności polegające na celu projektowaniu, tworzeniu oraz optymalizacji treści na stronie internetowej. Kolejnymi etapami pozycjonowania strony jest pozyskiwanie linków przychodzących, a także techniczne usprawnianie witryny.

Nasza firma oferuje usługi, mające na celu pozycjonowanie stron www firm działających na rynkach lokalnych oraz ogólnopolskich! Zajmujemy się głównie pozycjonowaniem lokalnym, jednak posiadamy także Klientów, dla których istotna  jest reklama ogólnopolska, a także wypromowanie marki. Działamy z pełnym zaangażowaniem i osiągamy wymierne sukcesy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Udowadniamy, że wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania przeglądarki może uzyskać niemalże każdy Klient! Jedynym wymogiem jest to, aby treści zawarte na stronie były czytelne, przejrzyste oraz możliwe do zaindeksowania przez roboty Google. Nie ma praktycznie żadnych wymagań co do treści czy typu promowanych materiałów – świadczymy głównie usługi promujące lokalne firmy usługowe oraz sklepy internetowe. Możliwe są także efektywne działania SEO nastawione na blogi czy portale internetowe o nieco innym charakterze lub zasięgu ogólnopolskim/ogólnoświatowym.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron www to działania marketingowe, zmierzające do uzyskania jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce internetowej i pozyskania Klientów z wybranego terenu (miasta, powiatu, województwa).

Pozycjonowanie lokalne niesie za sobą ogromne korzyści w szczególności dla mniejszych firm, których głównym rynkiem zbytu dla produktów czy usług jest właśnie rynek lokalny.

Na rynku można spotkać firmy oraz przedsiębiorstwa, które nie prowadzą działalności w internecie i swoje usługi świadczą tylko i wyłącznie w siedzibie firmy lub jej filiach. Do tego typu firm można zaliczyć m.in. fryzjerów, mechaników, hydraulików, restauracje etc. Oni również powinni zainwestować w porządną stronę internetową oraz jej pozycjonowanie. Ponieważ dzięki temu mogą przyciągnąć do swojego zakładu, warsztatu kolejnych klientów.

Pozycjonowanie stron – określenie lokalizacji

Bardzo ważne w pozycjonowaniu lokalnym jest określenie lokalizacji promowanej firmy/witryny/przedsiębiorstwa. Nie jesteś pewien, na jaką lokalizację warto się zdecydować? Zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie pomożemy!

Często bywa tak, że poszukując konkretnej usługi lub produktu nie trzeba wpisywać w wyszukiwarkę konkretnego terenu (np. pomoc drogowa Kraków). Wyszukiwarka Google pobierając informacje o Twojej aktualnej lokalizacji, zrobi to za Ciebie i wyszuka najlepsze propozycje wyników.

Wyszukiwarka Google korzysta z wielu narzędzi po to, aby określić aktualną lokalizację użytkownika. Jakie to narzędzia?

 • przede wszystkim wyszukiwarka Google pobiera informacje na temat lokalizacji użytkownika, biorąc pod uwagę historię jego wyszukiwań,
 • adres IP,
 • historia lokalizacji – szczególne znaczenie mają tutaj ostatnie zarejestrowane lokalizacje.

Tego typu działania Google nie zawsze są trafne, jednak można założyć, że 95% wyszukiwań na tej podstawie, można uznać za satysfakcjonujące i użyteczne.

Pozycjonowanie stron lokalnie – największe zalety

Pozycjonowanie lokalne sprawia, że w odpowiedzi na swoje hasło użytkownik dostaje adekwatne do jego potrzeb wyniki. W efekcie decyduje się on najczęściej na skorzystanie z oferty jednej z pierwszych firm, które pojawią się w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto zainwestować w lokalne pozycjonowanie stron internetowych?

 • Prawie połowę wszystkich typów wyszukiwań w Google stanowią wyszukiwania lokalne.
 • Zdecydowana większość użytkowników szuka firmy w Mapach Google – sprawdza jej dokładną lokalizację; poznając adres, odwiedza stronę internetową oraz pozyskując numer telefonu dzwoni do firmy, by uzyskać informacje na temat poszukiwanego produktu/usługi.
 • Co najmniej 55% osób, które poszukiwały określonego produktu czy usługi, zdecydowały się na zakup w siedzibie firmy.
 • Około 65% osób decyduje się na odbiór zakupionego produktu w sklepie stacjonarnym (jeśli istnieje taka możliwość).
 • Dla niemalże jednej trzeciej osób poszukujących czegoś w internecie, najważniejsza jest niewielka odległość od siedziby firmy lub sklepu stacjonarnego. Ponieważ mogą tam zaczerpnąć więcej informacji o produktach lub wybrać i sprawdzić konkretny produkt na miejscu, bez konieczności kłopotania się z odsyłaniem towaru w razie reklamacji czy wymiany.
 • Jedna trzecia osób poszukujących usługi bądź produktu przez internet, potrzebuje ich w danej chwili – daje to szanse na niemalże natychmiastową realizację transakcji czy zawarcie umowy.
 • Wielu użytkowników poszukuje usług lub produktów przy użyciu urządzeń mobilnych. Ponieważ mogą to robić niemalże wszędzie i o dowolnej porze. Aż 78% lokalnych mobilnych wyszukiwań, kończy się finalizacją transakcji w siedzibie firmy, filii lub sklepie stacjonarnym – dzieje się to w ciągu 24 godzin!

Pozycjonowanie lokalne to szansa na zaistnienie oraz zwiększenie zysków zarówno w przypadku mniejszych przedsiębiorstw (np. warsztatów samochodowych), jak również dużych firm, których obszar działalności obejmuje nie tylko poszczególne miasta, ale całą Polskę.

Zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa mogą sporo zyskać skupiając się na potencjalnych odbiorcach w najbliższej okolicy. Wpływa na to właśnie pozycjonowanie strony. Przedstawione powyżej korzyści można uzyskać niemal natychmiast, korzystając z usług naszej firmy – oferujemy tanie pozycjonowanie www! Wiemy, że pracując nad poprawą pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania trzeba się skupić nie tylko na stronie i jej prawidłowej optymalizacji, ale również na ciągłej, systematycznej kontroli i aktualizacji wpisów w Mapach Google. Warto także zachęcać odbiorców do aktywnego wyrażania opinii na temat firmy w internecie. Bowiem pozytywne opinie mają przede wszystkim wpływ na częstsze wybieranie właśnie Twojej firmy spośród wielu innych lokalnych zakładów, oferujących podobne usługi.

Interesuje Cię tanie pozycjonowanie stron www? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że to możliwe!

Pozycjonowanie strony – sklepy internetowe

Pozycjonowanie sklepu internetowego to kolejny, bardzo ważny typ pozycjonowania strony w internecie. Pozycjonowanie strony sklepu jest procesem złożonym i warunkiem koniecznym do istnienia tego sklepu online.

Sklep internetowy – jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, gdzie możemy kupić coś online. Dla istnienia tego typu sklepu – bez względu na rodzaj oferowanych produktów – najważniejsza jest widoczność w internecie oraz przyciąganie jak największej liczby osób zainteresowanych ofertą. Sukces funkcjonowania Twojego sklepu internetowego zapewni tylko skuteczne pozycjonowanie w internecie!

Branża e-commerce oraz pozycjonowanie strony, jaką jest sklep internetowy, wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia. Nasz zespół z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego tego typu zlecenia. A efektywność pozycjonowania stron sklepów internetowych przez naszą firmę potrafi zaskoczyć.

Ważnym aspektem przy pozycjonowaniu sklepu internetowego jest dokładna i regularna optymalizacja, która gwarantuje zwiększenie liczby odwiedzin w Twoim sklepie a tym samym – wzrost sprzedaży.

Pozycjonowanie sklepu – na jakie korzyści możesz liczyć?

Kompleksowa optymalizacja sklepu online, gwarantująca większe zyski.
Precyzyjnie dobierane frazy, zwiększające zasięg oraz poprawiające widoczność
sklepu.
Dodatkowe usługi wpływające na efektywność reklamy (Mapy Google, Google Ads, Facebook Ads etc.).
Oferta w pełni dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Plan pozycjonowania spójny z filozofią strategii marketingowej firmy.
Dyspozycyjność własnego opiekuna ds. SEO, który służy radą i pomocą w każdej chwili.

Pozycjonowanie strony to wzrost sprzedaży

Pozycjonowanie sklepu internetowego przez naszą firmę to gwarancja zadowolenia i szybkiego wzrostu ruchu na stronie oraz zwiększenia sprzedaży. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim tanie pozycjonowanie sklepu internetowego. Na co jeszcze możesz liczyć?

 • kompleksowa optymalizacja sklepu online, gwarantująca większe zyski,
 • precyzyjnie dobierane frazy, zwiększające zasięg oraz poprawiające widoczność sklepu – co prowadzi do przyciągnięcia większej liczby potencjalnych Klientów,
 • dodatkowe usługi wpływające na efektywność reklamy (Mapy Google, Google Ads, Facebook Ads etc.),
 • oferta w pełni dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań,
 • plan pozycjonowania spójny z filozofią strategii marketingowej firmy,
 • dyspozycyjność własnego opiekuna ds. SEO, który służy radą i pomocą w każdej chwili.

Promowanie sklepu internetowego przez naszą firmę to większa rozpoznawalność Twojej marki w internecie, wzrost ruchu na stronie – automatycznie generujący większą sprzedaż. Pozycjonowanie stron sklepów internetowych to również zoptymalizowane formy rozliczeń oraz rozbudowany i w pełni spersonalizowany panel statystyk, umożliwiający kontrolowanie oraz zmianę celów sprzedażowych.

Pozycjonowanie w internecie to ogół czynności, mających na celu zwiększenie rozpoznawalności określonej marki oraz m.in. jej zysków. Odbywa się to poprzez zwiększenie częstości wyświetlania strony na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie w internecie to aktualnie bardzo popularne czynności, bez których marka może niemalże nie istnieć.

Obsługujemy zlecenia z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź oraz z całego kraju. Posiadamy w swoim portfolio również realizacje wykonane dla Klientów z zagranicy.
Na terenie miast Chojnice, Człuchów, Czersk, Brusy, Tuchola, Sępólno Krajeńskie możliwy jest dojazd do klienta i osobiste spotkanie w celu omówienia zlecenia.

Pozycjonowanie to długofalowe zyski dla Twoje biznesu. Skorzystaj już dziś i skontaktuj się z nami!

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek