PPHU EKO-SYSTEM Mateusz Kula

Data realizacji: październik 2021
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka

  O projekcie

  Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu, a następnie wykonaniu strony internetowej. Zależało nam na tym, aby strona była zgodna z najnowszymi wytycznymi Google i jednocześnie atrakcyjna wizualnie dla użytkowników.

  Nasze działania

  Podstawą dla naszych działań był briefing i rozmowy przeprowadzone z panem Mateuszem Kulą, czyli właścicielem firmy EKO-SYSTEM, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych przenośników taśmowych, a także transporcie krajowym i międzynarodowym do 3,5 t.

  Zebrane materiały stały się bazą do ustalenia słów kluczowych, na które strona internetowa miała się pozycjonować. Teksty napisane przez copywritera zostały odpowiednio zoptymalizowane pod roboty wyszukiwarek, ale też ich zawartość merytoryczna z pewnością zainteresuje potencjalnych klientów.

  Grafik stworzył ciekawy projekt do strony głównej oraz konkretnych podstron, natomiast web developer zajął się kodowaniem oraz wdrożeniem łatwego w obsłudze systemu zarządzania treścią.

  Po przeprowadzeniu testów nad funkcjonalnością strony oraz akceptacji proponowanej koncepcji przez pana Mateusza mogliśmy przenieść stronę www na serwer docelowy. Na koniec jeszcze raz testowaliśmy jej funkcjonalność, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie.

  Efekt

  Zaprojektowana i wykonana przez nasz zespół strona internetowa bez żadnego problemu wyświetla się na każdym urządzeniu – jest nowoczesna i w pełni realizuje wytyczne Google. Jednocześnie prezentuje ofertę firmy EKO-SYSTEM w sposób ciekawy i przyciągający wzrok. Ułatwia ponadto kontakt z firmą.

  Powrót na początek