Program partnerski

POLEĆ NAS I ZARABIAJ!
10% ZA KAŻDE ZREALIZOWANE POLECENIE!

Na czym polega program partnerski Haiku Studio?

Polecasz nasze usługi znajomym i Twoim Klientom a jeżeli zdecydują się oni na współpracę, po jej finalizacji zyskujesz 10% wartości zamówionej usługi.

Do kogo skierowany program partnerski?

Nasz program kierujemy przede wszystkim do firm, które są nastawione na współpracę. Wierzymy, że wspólnie możemy zadbać o zadowolenie naszego Klienta, zarabiając przy tym pieniądze. Chętnie nawiążemy współpracę z drukarniami, biurami rachunkowymi i innymi firmami obsługującymi regularnie inne podmioty gospodarcze.

Dlaczego warto nas polecić?

Haiku Studio to solidna firma, oparta na wieloletnim doświadczeniu. Najlepiej świadczą o tym referencje od zadowolonych Klientów i ciągły rozwój naszej działalności.
Skorzystanie z programu partnerskiego jest dla nas dodatkową szansą na rozwój, a dla Ciebie okazją do zarobienia pieniędzy. Nie masz nic do stracenia!

Dlaczego więc zależy nam na Twoim poleceniu?

Bo ciągle chcemy się rozwijać i obsługiwać nowych Klientów. Wierzymy, że współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu jest bardziej efektywna i przebiega sprawniej.

Skąd będziemy wiedzieć, że ktoś trafił do nas z Twojego polecenia?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poinformujesz nas, że dana firma lub osoba wybrała nas właśnie dzięki Tobie. Możesz też poprosić osobę, której polecasz nasze usługi o przekazanie nam tej informacji.

Kiedy i jak otrzymasz pieniądze?

Pieniądze otrzymasz po finalizacji zlecenia. Po otrzymaniu wynagrodzenia, 10% przesyłamy do Ciebie!

Powrót na początek