Projektowanie logo

Logo dla firm – profesjonalnie zaprojektowane

Masz firmę budowlaną lub transportową? W Twojej branży jest duża konkurencja? Jeśli chcesz zostać zauważony i wyróżniać się na tle innych przedsiębiorstw, zleć nam zaprojektowanie logo dla swojej firmy. Umieścimy je na wizytówkach, ulotkach, kalendarzach oraz stronie internetowej. Klienci Cię zapamiętają, zaczną rozpoznawać, korzystać z oferty Twojej firmy i polecać.

Logo to znak rozpoznawczy każdej marki. Dzięki niemu potencjalni klienci szybko zidentyfikują Twoją firmę, w mgnieniu oka wyrabiając sobie o niej opinię. Logo dla firmy, czy sam logotyp, ma kluczowe znaczenie w kwestii decyzji zakupowej klienta. Kupujący bardzo szybko podejmuje decyzję, czy warto postawić na daną markę. Mówiąc wprost – logo przekłada się na zainteresowanie Twoją firmą.

Nasi kompetentni graficy potrafią tak skonstruować całość logo, aby wzbudzała zaufanie klienta, wpływając na ocenę jakości usług. Dzięki dobrze skonstruowanemu logo, klient zwróci uwagę właśnie na Ciebie!

Specjalnie dla Ciebie stworzymy:

  • sygnet
  • logotyp
  • tagline

A wszystko to składa się na logo firmy, które zadowoli Ciebie i Twoich Klientów.

Jak odróżnić sygnet, logotyp i tagline? Już wyjaśniamy!

Czym jest sygnet?

Odpowiedź jest prosta: sygnet to symbol graficzny, który jednoznacznie kojarzy się z daną marką, firmą, czy organizacją. Wykorzystuje się go często w danej sytuacji zamiast właściwego logo. Choćby w sytuacji, w której brakuje miejsca na zaprezentowanie danego znaku. Zadaniem sygnetu jest budowanie danego wizerunku marki oraz utrwalanie jej w pamięci konsumenta. To niezwykle ważny aspekt w kontekście marketingowym. Najsłynniejsze sygnety to choćby słynne nadgryzione jabłko od Apple, czy żółte łuki McDonald’s.

Czym jest logotyp?

Logotyp to tekstowe przedstawienie obrazu. Rolą grafika jest stworzenie spójnego przekazu – logotyp musi pokrywać się z narracją/wizerunkiem samego logo, czy sygnetu, zarówno graficznie, jak i merytorycznie. To zdecydowanie zmora amatorskich grafików. Logotyp jest niezwykle istotny, ponieważ jest częścią komunikacji wizualnej. Tak, jak wspominaliśmy wcześniej – dzięki niemu, klienci natychmiastowo wyrabiają sobie opinię na temat Twojej firmy. My zadbamy o to, aby była jak najlepsza. To zdecydowanie napędza sprzedaż.

Czym jest tagline?

Najłatwiej jest wyjaśnić to w ten sposób: tagline to po prostu slogan, który umieszczony jest najczęściej pod logotypem. To doskonałe narzędzie do zakomunikowania klientowi, czym zajmuje się Twoja firma, jednocześnie pełniąc funkcję chwytliwego sloganu. Co zapewnia Ci jego obecność? To nie tylko większy prestiż marki. Nie jest tajemnicą, że dobry tagline potrafi zdziałać cuda, zapadając głęboko w świadomości klienta, który potrzebując danej usługi, czy produktu, intuicyjnie pomyśli właśnie o Twojej firmie. Zdobądź więcej klientów właśnie dzięki naszym projektom!

Co zyskujesz dzięki postawieniu na logo dla firmy?

Wyróżniasz się

Stara zasada marketingu mówi: „Wyróżnij się lub zgiń”. Bycie zauważonym to podstawa w odniesieniu sukcesu marketingowego. Tworzenie logo to doskonały sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Nasz zespół przygotuje logo, logotyp oraz tagline, dzięki którym zdobędziesz uwagę, zainteresowanie i zaufanie potencjalnych klientów.

Zostajesz zapamiętany

Badania jasno wykazują, że klienci częściej kojarzą daną firmę z logo niż samą nazwą. Nie musisz się o nic martwić – tworzenie logo to nasza specjalność. Doskonale znamy się na psychologii reklamy, doborze kolorów, czy fontów. Dzięki nam Twoja marka zostanie nie tylko pozytywnie odebrana, ale i zapamiętana.

Zwiększasz prestiż marki

Nasza rada? Nie daj sobie wmówić, że Twoja marka nie zasługuje na prestiż. Logo firmy budowlanej, czy logo firmy transportowej nie stanowi dla nas problemu. Wręcz przeciwnie – to właśnie codzienne zlecenia małych i średnich przedsiębiorców są naszą specjalnością. Największą motywację stanowi przy tym fakt, że Twój sukces to również nasz sukces.

Budujesz swoją wiarygodność i kompetencje

Potencjalni klienci oceniają daną markę już w pierwszych sekundach, często bardzo powierzchownie, oceniając jej wizerunek, który kreuje właśnie odpowiednie logo, slogan, czy sygnet. Logo dla firmy to podstawa. Zadbamy o to, żeby była to solidna podstawa Twojego sukcesu!

Doskonały projekt to nie wszystko. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Projektowanie logo i tworzenie go to nasza nieukrywana pasja. Na naszym pokładzie pracują ludzie o ogromnej pasji i niewyczerpalnych pokładach kreatywności. Co nas napędza? Kawa? A może szamańskie metody? Nic podobnego. Jesteśmy po prostu specjalistami o niezbędnej wiedzy, których napędza duma z każdego zlecenia. Wszystko dlatego, że zawsze dajemy z siebie 100%. Stworzymy dla firmy logo, które spełni najwyższe standardy, zaspokajając Twoje potrzeby i naszą ambicję w tworzeniu czegoś wyjątkowego.

Logo firmy budowlanej? A może logo firmy transportowej? Projektowanie logo w naszym wydaniu to kreatywność bez granic. Nasz system pracy jest przy tym jasny i przejrzysty, a Ty masz realny wpływ na przebieg i ostateczny wygląd całości. Nieważne, jak bardzo rozbudowane jest zlecenie – wszystkie zadania traktujemy na równi i z należytą uwagą.

Pamiętaj jednak, że nie samym projektowaniem żyjemy! Zajmuje nas też:

Tworzenie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wspieramy zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa.

Prowadzenie Twojej strony na Facebooku

Z powodzeniem prowadzimy kampanie oraz całe strony na Facebooku. Działamy zawsze szybko, sprawnie i z ogromną dozą kreatywności. Przy tym natychmiastowo reagujemy na wszelkie trendy i zmiany na rynku.

Pozycjonowanie stron internetowych

Obecnie to norma i to zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych brandów. Dzięki nam Twoja firma, czy sklep internetowy znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania Google. To w naturalny sposób przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie.

Nieważne, jaki zakres usług Cię interesuje. Możesz być pewny, że spełnimy wszystkie oczekiwania, a całość będzie dla Ciebie jasna i przejrzysta. Na każdym etapie realizacji zlecenia masz zapewnione nasze pełne wsparcie merytoryczne.

Potrzebujesz logo dla firmy? Zgłoś się do nas. Pomożemy!

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek