Remston

Data realizacji: luty 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Z firmą Remston współpracujemy już od 2015 roku. Naszym zadaniem było stworzenie nowej strony Internetowej. Poprzednia strona, na ważne dla Klienta frazy zajmowała wysokie pozycje w wyszukiwarce. Budując nową witrynę musieliśmy wziąć to pod uwagę.

  1. Prace nad budową nowej witryny rozpoczęliśmy od stworzenia planu nawigacji z uwzględnieniem starych jak i nowych słów kluczowych dotyczących usług firmy brukarskiej Remston z Warszawy.
  2. Kolejnym krokiem była budowa makiety strony, która miała na celu określenie potrzeb i funkcjonalności.
  3. Następnie bazując na planie nawigacji stworzyliśmy unikalne teksty dotyczące usług oraz funkcjonowania firmy. Teksty zostały zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.
  4. W kolejnym etapie nasz grafik stworzył bazujący na makiecie oryginalny projekt graficzny strony WWW z przygotowanymi przez naszego copywritera tekstami.
  5. Ostatnim etapem było programowanie zaakceptowanego projektu graficznego przez naszego programistę.

  Efekt:

  Otrzymaliśmy nowoczesną, przejrzystą, szybką stronę internetową, która jeszcze lepiej wyświetla się w wyszukiwarkach. Strona jest responsywna czyli dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych (tablety, smartfony) oraz komputerów stacjonarnych. Firma odświeżyła swój wizerunek, otrzymała nowoczesne narzędzie do prezentacji swojej oferty i zdobywania nowych klientów.

  Zobacz jak radzi sobie strona w wyszukiwarce Google po przebudowie. Szukaj w Google strony www.bruk.warszawa.pl firmy Remston po wpisaniu frazy „brukarstwo warszawa” – klik: https://utm.io/urNm

  Powrót na początek