RUSIN POMOC DROGOWA

Data realizacji: wrzesień 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Projekt obejmował stworzenie strony www i logo dla firmy Rusin, zajmującej się głównie pomocą drogową na terenie miasta Zgorzelec i w okolicy. Firma Rusin to przedsiębiorstwo stawiające na ciągły rozwój swojej działalności, dlatego udzielana przez nich pomoc stale poszerza swój zasięg o klientów z kraju i zagranicy. Dzięki pełnej identyfikacji wizualnej możliwe jest stałe pozyskiwanie klientów szukających pomocy drogowej w internecie.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Przystępując do projektu graficznego strony, mieliśmy na uwadze to, jakich treści szuka na stronie osoba potrzebująca pomocy drogowej. Dlatego u samej góry, w widocznym miejscu, umieściliśmy numer telefonu. Tuż obok znajduje się panel na którym zamieściliśmy zakładki ułatwiające poruszanie się po stronie. Dzięki temu nawet w sytuacji, kiedy użytkownik strony korzysta z niej pod wpływem silnego stresu, jakiego doznał na skutek uczestnictwa w zdarzeniu drogowym, łatwo znajdzie potrzebne informacje i uzyska szybką pomoc.

  Układ strony jest podzielony na części przeplatane grafikami obrazującymi tematykę motoryzacyjną. Dzięki temu, osoba odwiedzająca stronę wie, czego ona dotyczy. Zamieszczone infografiki pozwalają na szybkie znalezienie interesujących klienta informacji, bez potrzeby poszukiwania ich w tekście i pozwalają odpocząć wzrokowi.
  U samej góry umieściliśmy duży slider pokazujący grafiki nawiązujące do tematyki branży wraz z informacją o świadczonych usługach.

  Kolorystyka strony to przede wszystkim pomarańczowy i żółty, czyli kolory kojarzące się z barwami pomocy drogowej. Stworzona przez nas strona ma jasny przekaz obrazujący największe zalety firmy. Zamieszczone teksty, napisane przez copywitera z doświadczeniem w branży opisują największe dla potencjalnego klienta zalety firmy Rusin. Niebagatelne znaczenie mają też zakładki takie jak galeria czy blog, pokazujące profesjonalizm świadczonych usług i znajomość branży. Dzięki nim nasz Klient może podzielić się ze swoimi odbiorcami rzeczowymi informacjami dotyczącymi jego branży, a na stronie ciągle dzieje się coś nowego, przez co jest dobrze oceniana przez roboty Google.

  Efekt

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług, firma Rusin Pomoc Drogowa posiada nową, starannie wykonaną stronę, postawioną na stabilnym serwerze. Drobiazgowe kodowanie, wykonane przez programistę z dużą wiedzą i doświadczeniem, sprawia że jest ona odporna na ataki hakerskie.

  Bogactwo zamieszczonych grafik i treści czyni ją atrakcyjną dla potencjalnego klienta a umiejętne rozmieszczenie treści łatwą w obsłudze.

  Dzięki współpracy z Rusin Pomoc Drogowa możliwy jest dalszy rozwój firmy i ciągłe rozszerzanie profilu działalności, dzięki stale przybywającej liczbie klientów.

  Powrót na początek