SIEDLISKO OWINK

Data realizacji: wrzesień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Siedlisko Owink oferuje komfortowe noclegi w różnej wielkości apartamentach w pobliżu natury. Spokojna okolica, bliskość lasu czynią to miejsce idealnym do wypoczynku dla całej rodziny.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Stworzony przez nas projekt strony, jasno nawiązuje do specyfiki branży naszego Klienta. Zastosowanie kolorów natury, przede wszystkim dużej dozy zieleni, pozwala osobie odwiedzającej stronę poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca.
  Na górze strony zamieściliśmy duży banner ze zdjęciem drzew, pełniących funkcję zachęcającą użytkownika strony do wypoczynku na łonie natury, z dala od zgiełku miasta.
  U góry znajduje się tez intuicyjna nawigacja, pozwalająca na szybkie odnalezienie potrzebnych treści. Łatwe znalezienie potrzebnych informacji ułatwia tez font bezszeryfowy zastosowany w tekście, który usprawnia czytanie i podział strony na boxy. Znajdziemy w nich wykaz największych atrakcji z okolicy oraz rodzaje dostępnych apartamentów.
  Na stornie zamieściliśmy też zdjęcia apartamentów, dzięki temu osoba potencjalnie zainteresowana ich wynajęciem, wie, że właściciele oferują komfortowe warunki. Do wynajęcia apartamentów, przekonują tez załączone opinie Gości, którzy odwiedzili już to miejsce i wrócili zadowoleni.

  Efekt

  Dzięki współpracy, powstała estetyczna i wyróżniająca się na tle innych strona internetowa. Zamieszczone na niej informacje pozwolą użytkownikom strony uzyskać wiedzę, jakie atrakcje i warunki czekają na nich w Siedlisku Owink. Przedstawione treści zachęcają do rezerwacji apartamentu i kontaktu z właścicielami.

  Powrót na początek