STAGEWAY Sp. z o.o.

Data realizacji: październik 2021
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka

Opinia Klienta

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka

  O projekcie

  Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu interesującej strony internetowej w aspekcie wizualnym oraz bogatej w treści przydatne dla klientów. Jednocześnie strona miała być nowoczesna i w pełni zgodna z wytycznymi Google.

  Nasze działania

  Projekt realizowaliśmy według pakietu V. W związku z tym na początku przeprowadziliśmy gruntowną analizę potrzeb z właścicielami firmy STAGEWAY Sp. z o.o. i zabraliśmy się do pracy.
  Wstępne konsultacje i precyzyjnie zrealizowany briefing to była podstawa dla naszych dalszych działań.
  Wybraliśmy optymalne dla pozycjonowania strony frazy kluczowe, które zostały zawarte w odpowiednim nasyceniu w tekstach napisanych przez naszego copywritera. Wszystkie teksty nie tylko idealnie realizują wytyczne Google, ale również są na tyle ciekawe i merytoryczne, aby zainteresować klientów firmy.
  Stroną graficzną zajął się nasz grafik, który opracował projekt strony głównej i wszystkich podstron. Kiedy projekt layoutu i teksty zostały zaakceptowane, to nasz web developer rozpoczął kodowanie strony.

  Etapem końcowym były teksty funkcjonalności nowej strony www oraz ostateczna akceptacja projektu przez STAGEWAY Sp. z o.o.

  Efekt

  Nowa strona internetowa bez problemu wyświetla się na wszystkich urządzeniach. Zawiera ważne informacje dotyczące firmy STAGEWAY Sp. z o.o., ułatwia z nią kontakt potencjalnym klientom, a jednocześnie jest przyjazna dla robotów wyszukiwarek.

  Powrót na początek