Strony WWW - brief

Krok 1/6: Start
Leave this field blank

Witaj na stronie agencji Haiku Studio. Zostałeś/Zostałaś tutaj przekierowany/a, ponieważ chcesz nam zlecić wykonanie swojej strony lub/i sklepu internetowego.

Jak już pewnie wiesz strony WWW budujemy w oparciu o jeden z pięciu pakietów (strony na gotowych szablonach i strony oparte o unikalny projekt graficzny wykonany specjalnie dla Ciebie).

Wypełnij, proszę, brief (formularz) znajdujący się poniżej, aby udzielić nam informacji niezbędnych do: (1) wyboru odpowiedniego pakietu dla Ciebie, (2) wyceny zlecenia i po akceptacji wyceny - (3) realizacji Twojego projektu. Nie musisz odpowiadać obowiązkowo na każde pytanie - jeśli jednak zrobisz to już teraz, ułatwisz nam pracę, a sobie zaoszczędzisz czas w przyszłości.

Dziękuję!

Michał Pliszka

Podstawowe informacje

Dołącz materiały reklamowe, z których korzystasz teraz lub wyślesz je nam później.
Uploading… (0%)

Ups. Plik o tej nazwie został już załadowany.

Ups. Ten typ pliku jest niedozwolony.

Rozmiar pliku jest za duży.

0/15 Files uploaded

Strona główna, Oferta, Firma, Referencje, Galeria, Kontakt, Aktualności. Wiesz jakie zakładki mają być na stronie? Jeżeli zależy Ci na widoczności Twojej strony w google.pl strona musi być rozbudowana (szczególnie oferta) i zawierać dużo treści. Nie martw się - zbadamy Twoją konkurencję, dokonamy analizy fraz kluczowych, profesjonalnie napiszemy treść i stronę przygotujemy tak żeby jak najlepiej wyświetlała się w wyszukiwarkach.
Zaznacz, które zakładki mają się znaleźć w planie nawigacji strony.
Coś jeszcze bym dodał.
Powrót na początek