STYL WNĘTRZA

Data realizacji: listopad 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Projekt dotyczył wykonania strony internetowej dla firmy Styl Wnętrza z Warszawy. Istniejące na rynku od lat biuro projektowe ciągle poszerza grono swoich klientów i aby umożliwić im lepsze zapoznanie się ze swoją ofertą i realizacjami, postawiło na reklamę w internecie.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Nasze działania rozpoczęliśmy od poznania potrzeb i oczekiwań dotyczących strony internetowej, które posiada nasza Klientka. Dzięki temu nasz grafik stworzył projekt zgodny z wizją Klientki – minimalistyczny, utrzymany w nierozpraszającej kolorystyce. Dzięki użyciu odcieni szarości, nie tylko podkreśliliśmy nowoczesność strony i stosowanie przez biuro projektowe innowacyjnych rozwiązań, ale też skupiliśmy uwagę osoby odwiedzającej stronę na zamieszczonych na niej treściach.
  Dzięki zachowaniu minimalistycznego designu strona sprawia wrażenie lekkiej i nienarzucającej się, skupiając uwagę użytkownika na zamieszonych na niej treściach, na które chcieliśmy zwrócić uwagę.

  Jedynym wyróżniającym się elementem jest slider u góry strony, pokazujący realizacje wykonane przez naszą Klientkę. Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę widzi, ze wykonane przez nią projekty to praca wysokiej jakości, przynosząca zachwycające efekty.Strona dobrze komponuje się z posiadanym już wcześniej logo. Razem tworzą spójną całość, dzięki czemu możliwa jest pełna identyfikacja wizualna firmy Wnętrza Styl.

  Zamieszczone na stronie treści zostały przygotowane przez naszego copywritera w oparciu o frazy kluczowe istotne przy pozycjonowaniu strony. Dzięki temu tekst jest nie tylko łatwy w odbiorze i bogatym źródłem informacji dla potencjalnego klienta, ale również funkcjonalny.
  Podział teksty zamieszczonego na stronie na zakładki i zastosowanie dużych nagłówków, pozwala na sprawne poruszanie się po witrynie oraz szybkie znalezienie odpowiednich treści.

  Zakładka FAQ zawierająca odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pozwala rozwiać wadliwości klienta. Podobne zadanie ma na celu zamieszczenie szerokiego opisu właścicielki biura projektowego, jej doświadczenia i zdobytych kwalifikacji. W połączeniu z zamieszczonym na stronie portfolio stanowią profesjonalną wizytówkę rzetelnej i godnej zaufania firmy.

  Zamieszczony na stronie formularz kontaktowy i mapka dojazdu pozwalają szybko skontaktować się z biurem projektowym.

  Efekt

  Rezultatem naszych działań jest responsywna strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie. Dzięki umiejętnie napisanym tekstom i zastosowaniem łatwo czytelnego fontu tekst jest zrozumiały, przejrzysty i nie męczy wzroku.

  Nowoczesny design z użyciem elementów sugerujących tematykę strony pozwala na szybką ocenę branży.

  Dzięki atrakcyjnemu designowi i profesjonalnemu wykonaniu naszej pracy, Klientka posiada wizytówkę, którą z pewnością warto się pochwalić.

  Powrót na początek